Розпорядник інформації

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Лозько Олексій Володимирович, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Лозько Олексій Володимирович

Доброго дня!

Стаття 24 Закону «Про регулювання містобудівної діяльності» передбачає зокрема: 5. Уповноважені органи з питань містобудування та архітектури і центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері земельних відносин, забезпечують відкритість, доступність та повноту інформації про наявність на території відповідної адміністративно-територіальної одиниці земель державної та комунальної власності, не наданих у користування, що можуть бути використані під забудову, про наявність обмежень і обтяжень земельних ділянок, містобудівні умови та обмеження в містобудівному і державному земельному кадастрах.

В той саме час Департамент містобудування та архітектури КМДА повідомляє, що "на даний час дані земельного кадастру не інтегровані до містобудівного кадастру", "інформація щодо земель державної або комунальної власності, що можуть бути використані під забудову на даний час в Департаменті відсутня".

Такий випадок передбачено абзацом другим Статті 24 Закону «Про регулювання містобудівної діяльності», який зазначає, що «до моменту внесення відповідної інформації до містобудівного та державного земельного кадастрів виконавчий орган сільської, селищної, міської ради, Київська та Севастопольська міські державні адміністрації або відповідний місцевий орган виконавчої влади зобов'язані надавати за запитами фізичних та юридичних осіб письмову інформацію про наявність земельних ділянок, що можуть бути використані під забудову.»

На підставі вищезазначеного, статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації», прошу надати наступну інформацію:

Прошу повідомити мене, який структурний підрозділ виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) є на даний час розпорядником інформації про наявність земель державної та комунальної власності, не наданих у користування, що можуть бути використані під забудову.

З повагою,
Лозько Олексій Володимирович

Київська міська державна адміністрація

1 Attachment

Надсилаємо Вам лист у прикріпленому файлі.

--
Управління інформаційного забезпечення
та доступу до публічної інформації
апарату виконавчого органу Київської міської ради
Київської міської державної адміністрації
Відділ інформаційного забезпечення - тел.: 202-74-26,
Відділ доступу до публічної інформації - тел.:202-76-00.

Департамент земельних ресурсів,

1 Attachment

Здравствуйте, foi+request-11735-8ec02379.

--
С уважением,
Департамент mailto:[email address]

Лозько Олексій Володимирович

Доброго дня!
Ознайомившись із Вашою відповіддю повідомляю наступне:
Лист Департаменту земельних ресурсів №05702-11056 від 06.06.2014 року не містить інформації, яка є предметом запиту, а саме: не вказано, який саме структурний підрозділ виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) є на даний час розпорядником інформації про наявність земель державної та комунальної власності, не наданих у користування, що можуть бути використані під забудову.
Закон України «Про доступ до публічної інформації» зобов'язує надавати та оприлюднювати достовірну, точну та повну інформацію, в тому числі щодо організаційної структури, місій, функцій, повноважень, основних завдань, напрямів діяльності, систем обліку та видів інформації, якою володіє суб'єкт владних повноважень. Така інформація підлягає обов'язковому оприлюдненню.
На підставі вищезазначеного, статей 1, 5, 13, 14, 15, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації», повторно прошу надати інформацію, яка є предметом мого запиту від 01.06.2016 року зареєстрованого за №2112(з) в Управлінні інформаційного забезпечення та доступу до публічної інформації виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).
Прошу розглянути запит невідкладно, як такий, що відповідно до ст.20 ЗУ "Про звернення громадян" не потребує додаткового вивчення, та першочергово (підстава - Посвідчення учасника бойових дій №449959 видане 21 квітня 2015 року Командуванням Високомобільних десантних військ Збройних Сил України).

З повагою,
Лозько Олексій Володимирович

Департамент земельних ресурсів,

1 Attachment

Здравствуйте, foi+request-11735-8ec02379.

--
С уважением,
Департамент mailto:[email address]