Розпорядження бюджетними коштами

Анжеліка Гриценко

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
Відповідно до статті 34 Конституції України кожному гарантовано право на отримання, зберігання та поширення інформації. Гарантія права на інформацію забезпечується обов’язком органів державної влади та органів місцевого самоврядування, як розпорядників інформації, оприлюднювати інформацію, яка була отримана або створена в процесі їхньої діяльності згідно зі статтями 3, 4, 14 Закону України «Про доступ до публічної інформації».
При цьому, згідно зі статтею 19 цього самого закону, запитувач має право звернутися до розпорядника інформації із запитом на інформацію незалежно від того, стосується ця інформація його особисто чи ні, без пояснення причини подання запиту.
Закон України «Про доступ до публічної інформації», забороняє обмежувати доступ до інформації про розпорядження бюджетними коштами.
Зважаючи на вищенаведене, прошу надати :
інформацію про розпорядження бюджетними коштами за 2022 рік по Гоголівській територіальній громаді, а саме:
• текст бюджету, рішення про його затвердження;
• розпис бюджету, кошторис бюджетної установи;
• паспорт бюджетної програми та звіт про її виконання;
• інформацію про залишки бюджетних коштів;
• інформацію про видатки з резервного фонду бюджету;
• звіти про виконання бюджету;
• інформація про виконання бюджетних зобов’язань, зокрема:
• виплату субсидій, допомоги, пільг, компенсацій громадянам з бюджету;
• видатки на заробітну плату (грошове забезпечення), у тому числі – видатки на премії та інші види заохочень чи винагород, матеріальну допомогу тощо;
• витрати на безоплатне або пільгове матеріальне і побутове забезпечення, на яке згідно із законодавством мають право окремі категорії працівників бюджетних установ, військовослужбовці, особи рядового і начальницького складу.
Відповідно до статті 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації», прошу надати відповідь протягом 5 робочих днів з дня отримання запиту.
Наголошую, що відмова надати публічну інформацію, яка є відкритою у доступі, є порушенням Закону «Про доступ до публічної інформації».
Звертаю Вашу увагу, що у випадку ненадання відповіді на запит або надання неповної інформації, буду змушена звертатись за захистом свого права до Уповноваженого з прав людини та до суду.
відповідь на запит прошу залишити тут https://dostup.pravda.com.ua

З повагою,

Анжеліка

Анжеліка Гриценко

Доброго дня!

Мною було подано запит щодо розпорядження бюджетними коштами Гоголівської територіальної громади за 2022 рік.
Відповідно до статті 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації», відповідь на запит надається протягом 5 робочих днів з дня отримання запиту.
Протягом цього періоду відповідь я не отримала, що порушує моє право на доступ до публічної інформації. Вимагаю негайного надання відповіді на запит, оскільки в іншому разі, відповідно до статті 23 ЗУ "Про доступ до публічної інформації" бездіяльність розпорядників інформації буде мною оскаржена до суду.

З повагою,
Анжеліка Гриценко