Розрахунки ДНЗ № 17

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Володимир, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
- копію «Бюджетного запиту» з розрахунками по дитсадку № 17, вул. Універсальна, буд 4, на 2016 р.та на 2017 р.за підписом керівника закладу.
- копію «Кошторису» дитсадка № 17, вул. Універсальна, буд 4 за 2018 р. (з зазначенням, які кошти планується виділити для забезпечення функціонування закладу протягом календарного року);
- копію «Розрахунку до кошторису» дитсадка №17 на 2017 р. -2018р вул Універсальна 17 (за напрямками видатків).
Кожен рік батьки повинні купляти в садочок миючи засоби, зошити, олівці, іграшки, робити ремонт в садочку і в групі за власний кошт. Невже з бюджету не надходять ніякі кошти?
У разі ненадання або надання неповної інформації, Я оскаржуватиму Вашу бездіяльність відповідно до статті 23 ЗУ «Про доступ до публічної інформації» до керівника розпорядника, вищого органу, суду або Омбудсмана.

З повагою,

Володимир

Дніпровська міська рада

1 Attachment

[ Email has no body, please see attachments ]