Розрахунок грошового забезпечення та сплата єдиного внеску на загальнообовязкове держ соц страхування не звільнених осіб ГУ ДФС в Одеській області

Андрій Васюков

Доброго дня!

Відповідно до ст.22 Закону України "Про доступ до публічної інформації" Розпорядник інформації, який не володіє запитуваною інформацією, але якому за статусом або характером діяльності відомо або має бути відомо, хто нею володіє, зобов'язаний направити цей запит належному розпоряднику з одночасним повідомленням про це запитувача. У такому разі відлік строку розгляду запиту на інформацію починається з дня отримання запиту належним розпорядником.

Станом на теперешній час Головне управління ДФС в Одеській області знаходиться у стадії реорганізації та не ліквідовано, відповідно деякі працівники ГУ ДФС в Одеській області по теперешній час не вивільнені та знаходяться у відпустках по догляду за дитиною, у звязку з чим та на підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Повідомити скількі працівників Головного управління ДФС в Одеській області станом на 05.10.2023 не вивільнено та з яких підстав.
2. Повідомити чи нараховується грошове забезпечення та відповідно чи сплачується єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування по таких працівниках? Якщо ні то чому?
3. Повідомити кого саме з працівників Головного управління ДФС в Одеській області було звільнено з 13.08.2023 по 05.10.2023. Надати копії відповідних наказів про звільнення.

Відповідь прошу надати попунктно.

З повагою,

Андрій Васюков

od.official@tax.gov.ua, Головне управління Державної податкової служби в Одеській області

1 Attachment