Розтлумачення 178 Постанови КМУ

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Светлана, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Згідно Постанови №178 КМУ від 02.03.2022 року.

1. Чи застосовується 0 ставка ПДВ для операцій з реалізацій товарів (не оборонного значення) та виконання робіт з ремонту автотранспортних засобів товариством з обмеженою відповідальністю, платником податків на загальних підставах для Збройних Сил, Національної гвардії, Служби безпеки, Служби зовнішньої розвідки, Державної прикордонної служби, Міністерства внутрішніх справ, Державної служби з надзвичайних ситуацій, Управління державної охорони, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації, інших утворених відповідно до законів військових формувань, їх з’єднань, військових частин, підрозділів, установ або організацій, що утримуються за рахунок коштів державного бюджету, для потреб забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави.
2. Чи застосовується 0 ставка ПДВ для товарів, що застосовуються при виконанні ремонтних робіт, а саме в Акті прийому-передачі виконаних робіт для ЗСУ, НГУ та ін. товариством з обмеженою відповідальністю, платником податків на загальних підставах.
3. Як відображається операція з застовування 0 ставки ПДВ при реалізації товарів (не оборонного значення) та виконання робіт з ремонту автотранспортних засобів для ЗСУ, НГУ то ін., згідно Постанови 178 в податковій накладній та декларації з ПДВ для товариств з обмеженою відповідальністю, платників податків на загальних підставах.
4. У яких строках Декларації з ПДВ відобразити операції при застосуванні 0 ставки ПДВ при реалізації товарів (не оборонного значення) та виконання робіт з ремонту автотранспортних засобів товариством з обмеженою відповідальністю, платником податків на загальних підставах для ЗСУ, НГУ та ін.
5. Які Додатки до декларації з ПДВ заповнюються при застосуванні 0 ставки ПДВ при заповненні Декларації з ПДВ для операцій з реалізацій товарів (не оборонного значення) та виконання робіт з ремонту автотранспортних засобів для ЗСУ, НГУ та ін. товариством з обмеженою відповідальністю, платником податків на загальних підставах.
6. Як заповнюється податкова накладна при застосуванні 0 ставки ПДВ при реалізацій товарів (не оборонного значення) та виконання робіт з ремонту автотранспортних засобів для ЗСУ, НГУ та ін. товариством з обмеженою відповідальністю, платником податків на загальних підставах.

З повагою,
Світлана

Міністерство фінансів України

2 Attachments

18070-12/C-1442/1436 Дата реєстрації: 08.08.2022

Деякі питання обкладення податком на додану вартість за нульовою ставкою у
період воєнного стану

Це повідомлення було надіслано з системи АСКОД

Міністерство фінансів України

2 Attachments

11310-12/C-1442/1455 Дата реєстрації: 09.08.2022

Деякі питання обкладення податком на додану вартість за нульовою ставкою у
період воєнного стану

Це повідомлення було надіслано з системи АСКОД