Садівниче товариство (вступ)

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Згідно Закон України«Про садівничі товариства»:

Стаття 12. Член садівничого товариства
Членами садівничого товаристваможуть бути громадяни України, іноземці та особи без громадянства, які внесли вступний внесок у розмірах, визначених статутом садівничоготоварист-ва чи рішенням загальних зборів (зборів уповноважених),мають у власності чи в землекористу-ванні земельну ділянку в цьому товаристві,додержуються вимог статуту і користуються правом ухвального голосу.

А також:

Стаття 13. Вступ до садівничого товариства
Вступ до садівничого товариства здійснюється на підставі письмової заяви. Особа, яка по-дала заяву про вступ до садівничого, вносить вступний внесок у порядку та розмірах, визначених його статутомта рішенням вищого органу садівничого товариства.

Прошу надати інформацію:
Який порядок зміни чи (або) передачі членства у садівничому товаристві, у випадку зміни власника прав на земельну ділянку (у випадку спадщини, договору купівлі-продажу, дарування, тощо)?

З повагою,

Igor Adamchuk

Головний департамент забезпечення доступу до публічної інформаці, Офіс Президента України

1 Attachment