Самбірський тцк та сп

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Чи знаходиться на обліку в ДЕРЖАВНІЙ СЛУЖБІ СТАТИСТИКИ УКРАЇНИ суб'єкт з найменуванням "САМБІРСЬКИЙ ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ЦЕНТР КОМПЛЕКТУВАННЯ ТА СОЦІАЛЬНОЇ ПІДТРИМКИ у Львівській області;
2. Який ідентифікаційний номер в Єдиному державному реєстрі підприємств та організацій України стосовно суб'єкта з найменуванням "ССАМБІРСЬКИЙТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ЦЕНТР КОМПЛЕКТУВАННЯ ТА СОЦІАЛЬНОЇ ПІДТРИМКИ у Львівській області;
3. Надати витяг з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України стосовно суб'єкта з найменуванням "САМБІРСЬКИЙ ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ЦЕНТР КОМПЛЕКТУВАННЯ ТА СОЦІАЛЬНОЇ ПІДТРИМКИ у Львівській області.
Відповідь надати в повному обсязі у хронологічній послідовності відповідно до вищевикладених пунктів запиту у 5-ти денний термін.
У випадку, якщо з якихось причин неможливо надати змістовну відповідь по суті запиту - письмово вказати причину та перенаправити запит за належністю відповідно до вимог Закону України "Про доступ до публічної інформації", до розпорядника зазначеної інформації.
Зміст відповіді на запит, що становить суспільний інтерес (плата за копіювання та друг не стягується) публікуватиметься в соціальних мережах.
З повагою,

Руслан

ТИТАРЕНКО Людмила Михайлівна,

1 Attachment

!   
 
  24.05.2024 (. ϲ/-1158-24)  -,  .
 
.
 
,
. 044 287 06

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]