Шахрайство з паркувальним збором

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Elena, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

Згідно ст.268 Податкового кодексу:

1.2.1. Об’єктом оподаткування є земельна ділянка, яка згідно з рішенням сільської, селищної, міської ради або ради об’єднаних територіальних громад, що створені згідно із законом та перспективним планом формування територій громад, спеціально відведена для забезпечення паркування транспортних засобів на автомобільних дорогах загального користування, тротуарах або інших місцях, а також комунальні гаражі, стоянки, паркінги (будівлі, споруди, їх частини), які побудовані за рахунок коштів місцевого бюджету, за винятком площі земельної ділянки, яка відведена для безоплатного паркування транспортних засобів, передбачених статтею 30 Закону України "Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю в Україні"

Також, міськвиконком приймаючи Перелік земельних ділянок відведених під паркування, повинен прийняти рішення. що до підприемств, організацій та іх філій, які будуть обслуговувати ці ділянки,

ТА НА ПРОТЯЗІ 5 ДНІВ передати рішення разом с переліком таких осіб до Податкової.

Враховуючи, що Перелік був прийнятий давно, а САМЕ: Рішенням 27.08.2014 року № 5286- VI

Зазначимо, що земельна ділянка повинна бути спеціально відведена для забезпечення паркування транспортних засобів на автомобільних дорогах загального користування, тротуарах або інших місцях, ПОБУДОВАНА ТА ОБЛАШТОВАНА за рахунок коштів місцевого бюджету.

Згідно відповіді Департаменту Фінансів: на цей час в місті Одеса, побудовані та облаштовані майданчики під паркування, ЗА РАХУНОК МІСЦЕВОГО БЮДЖЕТУ - ВІДСУТНІ!!!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1) надати перелік всіх земельних ділянок, що сплачують паркувальній сбір у місті Одеса на2022- 2023 рік

С повагою,

Елена

Міністерство інфраструктури України

3 Attachments

4053/30/10-23 : 07.04.2023

:
, .

ϳ: ..

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]

Міністерство інфраструктури України

3 Attachments

4053/30/10-23 : 07.04.2023

:
, .

ϳ: ..

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]

Міністерство інфраструктури України

2 Attachments

[ Email has no body, please see attachments ]