Щеплення для дітей

Доброго дня!

У зв'язку з військовою агресією Російської Федерації, влеика кількість людей змушені були залишити свої місця проживання. Непоодинокими є випадки коли батьки маленьких дітей не змогли взяти з собою медичні картки свої дітей де зазначені всі обов'язкові щеплення які були зроблені для дитини. Без наявності цих документів, часто дітей не можуть прийняти до дитячних навчальних закладів.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію:

- чи існує єдина електронна система де знаходяться дані про проведення обов'язкових щеплень для дітей? Якщо так, чи можна отримати дані про проведення обов'язкових щеплень у разі надсилання запиту від батьків.
- яким чином можна отримати документ, що підтверджує проведення обов'язкових щеплень для дитини ВПО, якщо медичні заклади залишилися на тимчасово окупованих територіях?

З повагою,

Руслан Романів

Доброго дня!

Прошу надати відповідь на мій запит у встановлені законом строки

З повагою,

Руслан

Public Health Department MOH,

1 Attachment

--
З повагою
Директорат громадського здоров'я  та профілактики захворюваності МОЗ
України