Щеплення від COVID-19 в Україні.

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Марина, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Хто несе відповідальність у випадку смерті людини від обов’язкового щеплення COVID-19 в Україні починаючи з 24 лютого 2021?
2. Хто несе відповідальність у випадку поствакцинального ускладнення, що призвело до каліцтва людини від обов`язкового профілактичного щеплення від COVID-19 в Україні починаючи з 24 лютого 2021?
3. Хто гарантує безпеку всіх вакцин проти COVID-19 в Україні починаючи з 24 лютого 2021 року коли почалась вакцинація по сьогодні?
4. Перерахуйте назви всіх вакцин проти COVID-19 в Україні починаючи з 24 лютого 2021 року коли почалась вакцинація по сьогодні.
5. Надати відомості про завершення клінічних досліджень вакцин (медичних імунобіологічних препаратів) для профілактики хвороб COVID-19, надати копії відповідних документів в електронній формі, завірені підписом відповідальної особи та мокрою печаткою починаючи з 24 лютого 2021 по сьогодні.
6. Чи була оголошена ЕПІДЕМІЯ в період з 01.03.2020 по сьогодні?
7. Чи обов’язковий медичний огляд перед обов`язкового профілактичного щеплення від COVID-19 в Україні?
8. Яка процедура (алгоритм) відсторонення не вакцинованих працівників згідно чинного законодавства (надати нормативні посилання)?
9. Коли щеплення проти COVID-19 в Україні буде занесене до календаря щеплень офіційно?
10. Надати відомості та копії документів в електронній формі, завірені підписом відповідальної особи та мокрою печаткою, які підтверджують або спростовують :
10.1.ефективність профілактичних щеплень відповідними вакцинами за кожним їх видом як таких, що гарантують усунення небезпеки захворювання Людини на COVID-
10.2. наявність поствакцинальних ускладнень, що створюють потенційну небезпеку життю та здоров'ю Людини.
11. Надати копії документів, що підтверджують або спростовують наявність ризиків викликання у Людини та/або її нащадків розладу генетичного апарату людини в наслідок медичного втручання у формі введення Людині вакцин (медичних імунобіологічних препаратів) для профілактики хвороб COVID-19 як у короткостроковій, так і в довгостроковій перспективі.
12. Відомості про всі випадки поствакцинальних ускладнень за кожним видом застосовуваних в Україні вакцин для профілактики хвороб COVID-19.
13. Чи існує реєстр поствакцинальних ускладнень та смертності людей від обов`язкового профілактичного щеплення від COVID-19?

У випадку, якщо з якихось причин не можливо надати відповідь – письмово вказати причину, або перенаправити (переадресувати) запит за належністю, відповідно до вимог Закону «Про доступ до публічної інформації», до розпорядника відповідної інформації.

З повагою,

Марина

Світлана Володимирівна Алексенко, Міністерство охорони здоров'я

2 Attachments

Центр громадського здоров'я МОЗ України,

2 Attachments

, Best regards,
' Public Health Center of the MOH of Ukraine
e-mail:  [email address] e-mail:  [email address]
:  +38(044)334-52-97 phone:  +38(044)334-52-97
[1]https://phc.org.ua [2]https://phc.org.ua

References

Visible links
1. https://phc.org.ua/
2. https://phc.org.ua/

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]