Що до правомірності діяльності на території України ТОВ «Кей-Колект», Код ЄДРПОУ 37825968.

Сажнєва–Дмитриченко Валерія Юріївна

Доброго дня!

12.12.2011року між ПАТ «УкрСиббанк» та ТОВ «Кей-Колект» укладено Договір факторингу №1, згідно якого ПАТ «УкрСиббанк» відступило ТОВ «Кей-Колект» свої права вимоги заборгованості по кредитних договорах боржників.

Відповідно з повідомлень ПАТ «УкрСиббанк», банківські реквизити для сплати заборгованості валютних кредитів за кредитними договорами залишилися без змін. Тоб то, за умовами кредитних договорів сплачуються на користь ПАТ «УкрСиббанк».
На мою думку подібне формулювання дозволяє зробити висновок про фіктивності угоди - договору факторингу, для що найменше ухилення від сплати податків, та обійти умови фактором що до державного ліцензування ТОВ «Кей-Колект» валютних операцій.

Згідно з розпорядженням Нацкомфінпослуг від 21.11.2017 № 4302 у ТОВ “КЕЙКОЛЕКТ” було анульовано ліцензію на провадження господарської діяльності з надання фінансових послуг (крім професійної діяльності на ринку цінних паперів), а саме на надання послуг з факторингу.
Відповідно до вимог частини третьої статті 34 Закону України “Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг” провадження діяльності з надання фінансових послуг дозволяється лише після отримання відповідної ліцензії. Особи, які здійснюють діяльність без відповідної ліцензії, несуть відповідальність згідно із законом.

Але, при запиті на офіційному сайті Міністерства Юстиції України, стосовно ТОВ «Кей-Колект» Код ЄДРПОУ 37825968, міститься інформація про наявність у цієї компанії виду діяльності ліцензії на яку вона не має, а саме - 64.99 Надання інших фінансових послуг (крім страхування та пенсійного забезпечення), н. в. і. у. - в перелік якого входить така діяльність як факторинг.

Бенефіціарами ТОВ «Кей-Колект» є громадяни інших країн, таких як Кіпр, Чехія та Молдова.

З відкритих джерел інформації, таких як https://youcontrol.com.ua, https://clarity-project.info, мені стало відомо, що цією компанією ведеться "масовиний наступ" для заволодіння майном громодян України. Відкрито безліч судових справ на території держави, кінцевою ціллю яких є саме заволодіння майном громодян України, постраждалих від валютних коливань з 2008 року.

Відповідно до ст.10 Європейської Конвенції про захист прав людини, ст.34.2 Конституції України, законів України «Про інформацію», «Про доступ до публічної інформації», на підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Чи проводиться/проводилась перевірка будь якими державними органами України що до законності діяльності на момент цього запиту ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КЕЙ-КОЛЕКТ", Код ЄДРПОУ 37825968, свідоцтво про реестрацію ААБ432733, як що проводилась то коли?

2. Чи проводиться/проводилась перевірка будь якими державними органами України що до фіктивності угод, на момент цього запиту, ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КЕЙ-КОЛЕКТ", Код ЄДРПОУ 37825968, свідоцтво про реестрацію ААБ432733, як що проводилась то коли?

Як що таких перевірок не проводилось, вважати цей запит офіційним зверненням до Ради національної безпеки і оборони України, що до можливого порушення ТОВАРИСТВОМ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КЕЙ-КОЛЕКТ" законодавства України з метою ухилення від сплати податків на користь держави.

Прошу підтвердити отримання цього електронного листа за призначенням відповідно до приписів ст.7 Розділу ІІІ «Порядку роботи з електронними документами у діловодстві та їх підготовки до передавання на архівне зберігання», затвердженого Наказом Міністерства юстиції України від 11.11.2014 № 1886/5.

У разі якщо Рада національної безпеки і оборони України не є розпорядником запитуваної інформації у якійсь частині запиту, прошу відповідно до ч.3 ст.22 ЗУ "Про доступ до публічної інформації" направити цей запит належному розпоряднику з одночасним повідомленням про це запитувача, а також, нагадую, що ч.2 ст.22 ЗУ «Про доступ до публічної інформації» "Відповідь розпорядника інформації про те, що інформація може бути одержана запитувачем із загальнодоступних джерел, або відповідь не по суті запиту вважається неправомірною відмовою в наданні інформації."

З повагою,

Сажнєва–Дмитриченко Валерія Юріївна

Служба доступу до публічної iнформацii, Апарат РНБО, Рада національної безпеки і оборони України

1 Attachment

Будь ласка, використовуйте цю електронну адресу для всіх відповідей на цей
запит.
[FOI #86897 email]

Якщо [Рада національної безпеки і оборони України request email] - неправильна адреса для розпорядника Рада
національної безпеки і оборони України, повідомте нас використовуючи форму:
https://dostup.pravda.com.ua/change_requ...

Рада національної безпеки і оборони України

1 Attachment