Щодо дій селищного голови та інших посадових осіб

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Галина, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня! Страшно жити стало в смт Сергіївці! Важко повірити, що 90-ті повертаються до нас у містечко. Сьогодні ситуація така. Селищний голова віддає доручення і жителям Сергіївки відключають електроенергію, бо газу немає, а йде зима і будинки не буде змоги опалювати. Для чого це робиться незрозуміло. Але я вірю в те що живу в правовій країні.
На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
прошу надати інформацію (підтверджуючі документи) на підставі чого проводиться демонтування мережі електропостачання та опор в смт Сергіївка м. Білгород-Дністровський по вул. Набережна
надати копію рішення про такий демонтаж та прізвища працівників, що займаються демонтажем мережі електропостачання та опор.
Коли буде відновлене електропостачання в смт Сергіївка м. Білгород-Дністровський по вул. Набережна.

З повагою,

Галина

Білгород-Дністровська райдержадміністрація

показати цитоване

-
".-. [email address]"
<[email address]>,

㳿! , 90-
. .
㳿 , ,
.
. .

показати цитоване

13 2011 ,
,
( ):

показати цитоване

㳿 . - .

показати цитоване

.

показати цитоване

- . .

показати цитоване

-

показати цитоване

______________________________
.
http://go.meta.ua/destroythecity2019

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]