щодо дій столичних державних нотаріусів Аврамченко Сніжани Сергіївни та Кендзьори Вікторії Ярославівни

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Олег, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

- щодо оцінки законності дій столичних державних нотаріусів Аврамченко Сніжани Сергіївни та Кендзьори Вікторії Ярославівни, які на підставі відсутнього у державних реєстарх рішення суду м. Брянка Луганської області №2-2027 від 25.11.2010 року, винесення якого спростував сам суддя Снегірьов Віталій Андрійович, чий підпис вказаний під данним рішенням, фактично узаконили захоплення Анатолієм Миколайцем державних заповідних земель в НПП "Голосіївський" за адресою ,

- щодо підстав для проведення структурними підрозділами Київської міської ради та Київської міської державної адміністрації в період 2012-2018 років демонтажу самовільних забудов, незаконна відбудова яких у подальшому встановлена Державною екологічною інспекцією столичного округу(актом №3/2/202 від 05.02.2021 року). Зокрема, згідно даного акту: "у кв.112 вид 2 Святошинського лісництва КП "Святошинське лісопаркове господарство", що входить до складу НПП "Голосіївський" без вилучення у землекористувача, встановлено факт розміщення самобудів на огородженій дерев'яним парканом території загальною площею 960 м. кв. товариством з обмеженою відповідальністю "Затишок і КО".

З повагою,

Дейнека Олег Володимирович,
директор Інформаційного агентства "Новини України"

Відділ по роботі із запитами на публічну інформацію, Київська міська рада

1 Attachment

Департамент територіального контролю міста Києва,

1 Attachment

Департамент захисту довкілля та адаптації до зміни клімату,

1 Attachment

КМДА. Відділ забезпечення доступу до публічної інформації,

1 Attachment

Добрий день! Надсилаємо лист у вкладенні.

--
З повагою

Відділ забезпечення доступу до публічної інформації
управління інформаційного забезпечення та доступу до публічної інформації
апарату виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
(044) 202-76-00
(044) 202-46-42