Щодо діяльності приватного нотаріуса Солонець Тамари Миколаївни

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Тетяна Тиченок, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Тетяна Тиченок

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати інформацію щодо підстав зупинення дільяності приватного нотаріуса КМНО Солонець Т.М. та часу (з якої дати та на який термін), на який її дільність зупинено та наступну інформацію

1. Чи анульовано свідоцтво на право зайняття нотаріальною діяльністю приватного нотаріуса КМНО Солонець Т.М.? (Прошу надати відповідний розпорядчий акт)
Якщо свідоцтво анульовано, то чи оскаржувалось Солонець Т.М. рішення про анулювання свідоцтва?

2.Чи передала приватний нотаріус Солонець Т.М. документи нотаріального діловодства та нотаріального архіву до відповідного державного нотаріального архіву, як це передбачено ч. 5 ст. 30-1 ЗУ "Про нотаріат", пунктом 5.10. наказу Мін’юсту від 22.12.2010 № 3253/5 «Про затвердження правил нотаріального діловодства»?

3.Де знаходяться документи нотаріального діловодства та нотаріального архіву приватного нотаріусу Солонець Т.М.?

4.За якою адресою здійснює (здійснювала) нотаріальну діяльність Солонець Т.М., які її засоби зв'язку, оскільки в мережі інтернет існує декілька адрес, за якими вказаний нотаріус здійснювала діяльність?

З повагою,

Тетяна Тиченок

Центральне міжрегіональне управління міністерства юстиції (Київ)

1 Attachment

[ Email has no body, please see attachments ]