Щодо діяльності університету

Тетяна Мушка

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Зокрема, прошу надати інформацію та копію підтверджуючих документів щодо виконання проректором з наукової роботи та інноваційного розвитку НАУ обов’язків та повноважень згідно наказу про розподіл функціональних обов’язків між ректором та проректорами, а саме
- Перелік та напрями розроблених, організованих заходів з перспективного розвитку університету.
- Форма участі, об’єм виконаної роботи та затверджені чи прийняті  документи щодо організації перспективного та поточного планування інноваційного розвитку університету.
 - Що виконано для організації інноваційної діяльність з метою створення в університеті наукоємної продукції (конкурентоспроможних зразків нової техніки, технологій, матеріалів тощо).
 - Перелік та назва проєктів які організовані вказаним проректором щодо  участі університету в міжнародних інноваційних проектах та програмах.
  - Перелік дій та заходів щодо фактичної організації та забезпечення функціонування та розвитку мультисервісної телекомунікаційної мережі університету.
   - Які вжиті заходи для організації та контролю за роботою інформаційно-пошукової мережі університету та її WEB-сторінки.
  - Які саме дії виконано та впроваджено з метою розробки, організації та контролю за виконанням плану розвитку цифрового університету.
  - Що зроблено проректором щодо координації та реалізації інвестиційної та інноваційної політики університету.
  - Кількість та предмет укладених договорів за напрямом діяльності, контроль ходу їхнього виконання та приймання виконаних робіт і наданих послуг.
   - Кількість та назви організованих програм для участі університету в формування та реалізації державних, галузевих, регіональних та відомчих програм і планів у сфері цифровізації та інновацій.
  - Вичерпний перелік впроваджених в університеті інноваційних технологій. 
  - Перелік впроваджених проєктів, направлених на комп'ютеризацію, автоматизацію та цифровізацію всіх процесів в університеті та вирішення питання використання цифрового середовища для інформатизації всіх видів діяльності в університеті.
  - Кількість, форми та назви організованої взаємодії з підприємствами, організаціями та установами за напрямом своєї діяльності.
  - Що розроблено для виконання плану розвитку цифрового університету.
  - Інформацію про стан контролю за роботою з розвитку телекомунікаційних систем та технологій, електронного урядування, інформаційної безпеки.
  - Перелік, назви та теми розроблених та реалізованих перспективних планів з міжнародного співробітництва у сфері інновацій.
- Перелік та кількість організованих в сфері співробітництва університету з навчальними закладами, установами та організаціями іноземних країн.
- Кількість та назви організованих прийомів інформаційної підтримки іноземних делегацій, почесних гостей тощо.
- Кількість забезпечених та підписаних угод з іноземними підприємствами, установами, організаціями та форми контролю їх виконання.
- Вичерпний перелік дій та заходів з координації роботи усіх структурних підрозділів університету з підготовки, подачі проектних заявок та реалізації міжнародних проєктів та програм.
- Перелік робіт, які виконано задля організації та забезпечення функціонування та розвиток мультисервісної телекомунікаційної мережі університету.
- Фактичну кількість та перелік робіт з розвитку телекомунікаційних систем та технологій, електронного урядування, інформаційної безпеки Університету.
- Перелік робіт та назви програм щодо участі університету в формуванні та реалізації державних, галузевих, регіональних та відомчих програм і планів у сфері інформатизації та інноваційного навчання.
- Вичерпний перелік дій та заходів виконаний в рамках координації та контролю роботи житлової комісії університету, документально підтвердженого аналізу та відповідних висновків щодо прийнятих житловою комісією рішень, вчинення комплексу заходів для захисту інтересів університету в даному напрямку.
 - Переліку заходів із забезпечення, розробки та впровадження перспективних проектів розвитку університету з відведенням нових земельних ділянок.
- Перелік підготовлених інформаційних та довідкових матеріалів щодо перспективного розвитку університету за напрямками своєї діяльності.

З повагою,

Тетяна Мушка

НАУ, Національний авіаційний університет

1 Attachment

НАУ, Національний авіаційний університет

1 Attachment