Щодо діяльності університету

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Тетяна Мушка, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Тетяна Мушка

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Зокрема, прошу надати інформацію та копію підтверджуючих документів щодо виконання проректором з економіки та господарської роботи НАУ обов’язків та повноважень згідно наказу про розподіл функціональних обов’язків між ректором та проректорами, а саме:

- Перелік наданих наданих платних послуг структурними підрозділами за напрямом своєї діяльності, та відповідні договори.
- Перелік наданих в оренду приміщень університету.
- Звіт про ефективність використання приміщень університету та надання в оренду майна університету.
- Звіт про забезпечення належного стану навчальних корпусів, гуртожитків та інших приміщень університету, та перелік заходів, вжитих щодо покращення стану.
- Звіт про підготовку навчальних корпусів, гуртожитків, інших споруд університету до навчального року та роботи в зимовий період.
- Акти про технічний стан споруд та інженерних систем, звіти про проведені ремонтні роботи.
- Які заходи вжиті щодо забезпечення умов для безперебійної роботи систем енергопостачання, водопостачання, каналізаційних та вентиляційних систем;
- Стан матеріально-технічного та енергетичного збереження, ефективного використання транспортних засобів, будівельних механізмів, господарського обладнання, інвентарю, матеріалів тощо;
Звіт про контроль за дотриманням працівниками правил електро- та пожежної безпеки, охорони праці та навколишнього середовища;
- Річний план закупівель товарно-матеріальних цінностей для господарських потреб університету;
- Які заходи вжиті для обліку витрачання енергоносіїв та розрахунків аз них. розроблення та запровадження заходів, спрямованих на підвищення ефективності та економію енергоспоживання;
- Перелік заходів з благоустрою та озеленення території університету;
- Штатний розпис структурних підрозділів університету за напрямком своєї діяльності.
- Іінформаційні та довідкові матеріали щодо перспективного розвитку університету за напрямками своєї діяльності.

З повагою,
Тетяна Мушка

НАУ, Національний авіаційний університет

1 Attachment

НАУ, Національний авіаційний університет

3 Attachments