Щодо діяльності університету

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Тетяна Мушка, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Тетяна Мушка

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Зокрема, прошу надати інформацію та копію підтверджуючих документів щодо виконання проректором з міжнародного співробітництва і освіти НАУ обов’язків та повноважень згідно наказу про розподіл функціональних обов’язків між ректором та проректорами, а саме

- Яким чином та у якому форматі здійснюється міжнародна діяльність університетом.
- Перелік та напрями розроблених, організованих заходів з перспективного розвитку університету.
- Перелік програм міжнародної академічної мобільності і скільки людей взяли у них участь за який термін.
- Скільки залучено педагогічних, науково-педагогічних тa наукових працівників іноземних закладів вищої освіти для участі в науково-педагогічній роботі в університеті. Список цих людей.
- Яким чином забезпечуться провадження навчальними структурними підрозділами університету навчального процесу серед іноземних студентів відповідно до державних стандартів вищої освіти.
- Перелік заходів з підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників Інституту міжнародного співробітництва та освіти.
- Перелік дій та заходів щодо взаємодії Інституту міжнародного співробітництва та освіти з профільними інститутами та факультетами та іншими структурними підрозділами щодо забезпечення належних побутових умов, медичного обслуговування, відпочинку та оздоровлення іноземних громадян, які навчаються в університеті.
- - Перелік дій та інформаційно-рекламних заходів щодо міжнародної діяльності університету та взаємодії з іноземними навчальними закладами, організаціями тощо.
- Звіт про роботу ІСАО, перелік заходів, організованих ІСАО
- Скільки людей скористалися послугами Центру мовної сертифікації та англомовної освіти.

З повагою,
Тетяна Мушка

Юлія Сергіївна. Зозуля, Національний авіаційний університет

1 Attachment