Щодо добровільної відмови від права постійного користування земельною ділянкою

Ламанова Анна

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
документ, що підтверджує або спростовує добровільну відмову Міністерства оборони України або ДК "Укроборонпром" від права постійного користування землею на підставі державного акту від 20.11.1998 серії І-КР № 000614;
документ який підтверджує або спростовує факт звернення Міністерства оборони України або ДК "Укроборонпром" до розпорядника землями, визначеними державним актом від 20.11.1998 серії І-КР № 000614, з метою припинення права постійного користування землею на підставі добровільної відмови.
Земельні ділянки розташовані за адресою м. Кропивницький, вул. Добровольського, 2, перебували або перебувають в постійному користуванні Державного підприємства "РЕМОНТНИЙ ЗАВОД РАДІОТЕХНІЧНОГО ОБЛАДНАННЯ", що в 2011 році було передано з підпорядкування Міністерству оборони України до власності Держвавного концерну "УКРОБОРОНПРОМ".

З повагою,

Ламанова Анна