Щодо додатку Резерв+

Гаврилюк Петро Борисович

Доброго дня!

Під час встановлення мобільного додатку Електронного кабінету призовника, військовозобов'язаного, резервіста "Резерв+" з офіційного магазину Google Play з метою оновити дані, як того вимагають прикінцеві положення нещодавно прийнятого закону № 3633-ІХ, мені було повідомлено що додаток недоступний для мого пристрою.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати інформацію та скан-копії відповідних документів Міністерства оборони України якими встановлюється перелік підтримуваних пристроїв або версій операційних систем Google Android, Apple iOS та інших.

З повагою,
Гаврилюк Петро Борисович

Міністерство оборони України

1 Attachment

[ Email has no body, please see attachments ]

Гаврилюк Петро Борисович залишив коментар ()

Виходячи з отриманої відповіді, частині громадян України надається можливість оновлювати свої дані за допомогою мобільного додатку, в той час інші громадяни позбавлені такої можливості. Якщо громадянин України знаходиться за кордоном і не може фізично приїхати до України з метою оновити свої дані через ЦНАП або у РТЦК - він може бути оштрафований внаслідок того що розробники електронного кабінету обрали саме такий шлях.