Щодо фактичних причин скасування конкурсу на зайняття посади

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Роман, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
1. Скан копію наказу Головного управління ДПС у Дніпропетровській області від 09.03.2021 № 275-о (далі за текстом Наказ) на підставі якого Національним агентством України з питань державної служби було скасовано конкурс на зайняття посади начальник відділу, на яку раніше було прийнято запит на участь в доборі, перевірені документи та допущено до участі в конкурсі користувача [email address].
2. На підставі чого, та яким чином, інформація, щодо конкурсу на зайняття посади начальник відділу, який був скасований на підставі Наказу, зникла з веб-сайту https://career.gov.ua/ у такий спосіб, що намагання перейти по лінку на цей конкурс, який був надісланий раніше в електронному листі з підтвердженням проходження перевірки достатності документів та допуску до участі в доборі користувача [email address], призводить до інформаційної веб сторінки з повідомленням: «У Вас не достатньо прав для перегляду цього запису»
3. Номер пункту, пунктів, глави, глав, розділів та абзаців Закону України від 23.02.2021 № 1285-IX ’Про внесення змін до деяких законів України щодо відновлення проведення конкурсів на зайняття посад державної служби та інших питань державної служби’ та їх тлумачення, вимоги якого стали підставою для видання наказу Головного управління ДПС у Дніпропетровській області від 09.03.2021 № 275-о, на підставі якого було скасовано добір на участь в конкурсі на зайняття посади Начальник відділу до якого раніше було допущено користувача [email address].

ВІдповідь прошу також направити на email адресу [email address]

З повагою,

Роман Сушко

zagal, Національне агентство України з питань державної служби

1 Attachment

Доброго дня!
Відповідь, по суті, на потавлені у моєму запиті питання отримана мною не була. Для того, щоб спрямувати відповідний запит до фактичного розпорядника інформації - Головного управління
Державної податкової служби у Дніпропетровській області будь ласка вкажіть повну назву, дату проведення та всі інші реквізити добіру на вказану у моєму запиті посаду, що була скасована
наказом Головного управління ДПС у Дніпропетровській області від 09 березня 2021 року № 275-о.

З повагою,

Роман

zagal, Національне агентство України з питань державної служби

1 Attachment

zagal, Національне агентство України з питань державної служби

2 Attachments