Щодо фінансового звіту, ДНЗ 789

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

У ДНЗ 789 не перший раз за кошти батьків оплачуються послуги за інтернет та мобільний зв'язок. http://www.svyatoshinruo.kiev.ua/2017-11...
На якій підставі та якими документами регламентуються дані оплати? Невже у бюджеті не має коштів на ці послуги, а у батьків кошти є? Батьки всі витрати вже оплатили у вигляді податків, а у цьому закладі ДНЗ 789 чомусь вважають, що батьки іще щось винні.

1.Прошу надати копію договору та підтверджуючі документи по оплаті за надання інтернет послуг. (у даному звіті оплачено 200 грн. за кошти батьків - БАТЬКИ НЕ ПОВИННІ ОПЛАЧУВТИ ДАНІ ПОСЛУГИ, НІ БАТЬКИ, НІ ДІТИ ЦІМИ ПОСЛУГАМИ НЕ КОРИСТУЮТЬСЯ, КОРИСТУЄТЬСЯ ПЕРСОНАЛ, ТО ХАЙ ПЕРСОНАЛ І СПЛАЧУЄ ЦІ ПОСЛУГИ).
4. Прошу надати договір та підтверджуючі документи по оплаті за надання мобільного зв'язку, (у даному звіті оплачено 100 грн. за кошти батьків - БАТЬКИ НЕ ПОВИННІ ОПЛАЧУВТИ ДАНІ ПОСЛУГИ, НІ БАТЬКИ, НІ ДІТИ ЦІМИ ПОСЛУГАМИ НЕ КОРИСТУЮТЬСЯ, КОРИСТУЄТЬСЯ ПЕРСОНАЛ, ТО ХАЙ ПЕРСОНАЛ І СПЛАЧУЄ ЦІ ПОСЛУГИ). Якщо батьки сплатили мобільний зв'язок, то як мінімум це повинно бути корпоративний договір, а якщо це оплата картки поповнення мобільного зв'язку - то вибачте, ЦЕ НАХАБСТВО.

З повагою,

Світлана