Щодо фінансування СШ 27 Шевченківського району м. Києва

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Наталія, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Скільки коштів у 2019 році (у грн) отримав бюджет Шевченківського району міста Києва з субвенції на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти “Нова українська школа” (згідно з постановою Кабміну від 04 квітня 2018 р. № 237)
2. В якому обсязі (у грн) районний бюджет дофінансовує забезпечення загальної середньої освіти “Нова українська школа”?
3. Скільки коштів у 2019 році загалом (у грн) спрямовано на закупівлю дидактичних матеріалів для перших класів, на закупівлю меблів для початкової школи, на закупівлю комп’ютерного та мультимедійного обладнання для початкових класів (зазначте цифри за цими трьома статтями витрат).
4. Скільки коштів у 2019 році (у грн) на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти “Нова українська школа” спрямовано в СШЗ № 27 Шевченківського району міста Києва для потреб перших класів?
5. На які потреби СШЗ № 27 Шевченківського району міста Києва просила виділити їй кошти у 2018-19 бюджетному році? Сканкопію Запиту на бюджетне фінансування із розрахунками та розшифровкою по КЕКВ школи.
6. На які потреби СШЗ № 27 Шевченківського району міста Києва просила виділити їй кошти у 2019-20 бюджетному році? Сканкопію Запиту на бюджетне фінансування із розрахунками та розшифровкою по КЕКВ школи. Окремо по забезпеченню якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти “Нова українська школа”
7. Що школа просила закупити управління освіти (товари, роботи та послуги)? Сканкопії Заявок керівника навчального закладу школи СШЗ № 27 Шевченківського району міста Києва стосовно потреб (товари, роботи, послуги) за 2018 та 2019 рік. Окремо по забезпеченню якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти “Нова українська школа”
8. Як СШЗ № 27 Шевченківського району міста Києва використала кошти?
Сканкопію Звіту про надходження та використання коштів загального фонду школи за 2018 рік. Окремо по забезпеченню якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти “Нова українська школа”
9. Хто працює СШЗ № 27 Шевченківського району міста Києва (викладачі, охорона тощо) та їх посадові оклади,
Сканкопію штатного розпису (розкладу) із зазначенням вакантних посад СШЗ № 27 Шевченківського району міста Києва станом на дату отримання листа.

Прошу надати відповідь у визначений законом термін електронною поштою.

З повагою,

Наталія

ekonomict GUON,

1 Attachment

З повагою, Управління економіки і фінансів, Департаменту освіти і науки
виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної
адміністрації)

Управління освіти,

1 Attachment

--
З повагою,
Секретар
Управління освіти Шевченківської районної в місті Києві державної
адміністрації
044-489-02-50
м.Київ, Зоологічна, 6а