Щодо функціонування Електронного кабінету

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Олександр КОРНІЄЦЬ, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Олександр КОРНІЄЦЬ

Доброго дня!

Стаття 14-1 Закону України "Про Єдиний державний реєстр призовників, військовозобов’язаних та резервістів" визначає поняття електронного кабінету призовника, військовозобов’язаного, резервіста та документи, які мають врегулювати його функціонування, а саме,

1. Електронний кабінет - це персональний кабінет (захищений відокремлений веб-сервіс), за допомогою якого призовнику, військовозобов’язаному, резервісту, який пройшов електронну ідентифікацію, надається доступ до інформації про його персональні та службові дані, а також до послуг. Електронна ідентифікація особи здійснюється з використанням кваліфікованого електронного підпису чи інших засобів електронної ідентифікації, які дають змогу однозначно встановити особу.
2. Порядок електронної ідентифікації в електронному кабінеті, перелік відомостей, що відображаються в ньому, а також перелік послуг, які надаються призовнику, військовозобов’язаному, резервісту через електронний кабінет, визначається Порядком ведення Реєстру, затвердженим Кабінетом Міністрів України, та/або Положенням про Державний вебпортал електронних публічних послуг у сфері національної безпеки і оборони, затвердженим Кабінетом Міністрів України.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Порядок ведення реєстру затверджений Кабінетом Міністрів України
2. Положення про держаний портал електронних публічних послуг у сфері національної безпеки і оборони, затверджений Кабінетом Міністрів України.
3. Нормативно правовий документ, який визначає що таке є застосунок Резерв+, порядок та/або положення про його функціонування.
4. Інформацію чи є застосунок Резерв+ електронним кабінетом.
5. адресу захищенного відокремленого веб-сервісу, а саме, електронного кабінету де реалізована можливість отримувати послуги.

З повагою,

Олександр КОРНІЄЦЬ

Publishinfo, Кабінет Міністрів України

1 Attachment

צ ̦. 

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]