Щодо функціонування територіальних органів Держгеокадастру

Сергій Петрук

Доброго дня!

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 16 листопада 2020 р. № 1118 «Питання функціонування територіальних органів Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру» Держгеокадастром Наказом від 24 листопада №
505 було затвердження Плану заходів щодо реалізації постанови Кабінету Міністрів України від 16 листопада 2020 р. № 1118 “Питання функціонування територіальних органів Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру”

Керуючись статтями 19, 34, 40, 68 Конституції України, 5, 9, 28, 29, 32, 33 Закону України "про інформацію", статтями 1, 3, 4, 5, 13, 19, 20 Закону України "Про доступ до публічної інформації", які надають право звертатися із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформацію прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. надати скан-копії кошторисів витрат, пов'язаних з роботою ліквідаційних комісій Головних управлінь Держгеокадастру. (підтвреджуючі документи мали бути надіслані Держгеокадастру відповідно до п.3. Плану заходів)
2. надати інформацію про використані кошти ліквідаційними комісіями Головних управлінь Держгеокадастру на забезпечення роботи комісії, інформацію про всі інші витрати.
3. якій кількості державних службовців та інших працівників було вручено Попередження про наступне можливе звільнення у зв’язку з ліквідацією головних управлінь (мало бути проконтрольовано Департаментом управління персоналом та Комісією з контролю)
4. яку кількість державних службовців та інших працівників було звільнено у зв'язку з ліквідацією Головних управлінь Держгеокадастру?
5. яку суму коштів за рахунок державного бюджету було виплачено державним службовцям та іншим працівникам, яких було звільнено у зв'язку з ліквідацією Головних управлінь Держгеокадастру

З повагою,

Сергій Петрук

Відділ розгляду звернень та прийому громадян, Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру

1 Attachment

Відділ розгляду звернень та прийому громадян, Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру

1 Attachment