Щодо кількості судових проваджень за ст.89 КУпАП

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Олена Кузьменко, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Олена Кузьменко

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Кількість протоколів про адміністративне правопорушення за ст.89 КУпАП, які надійшли до судів першої інстанції в 2021 році.
2. Кількість судових рішень (в судах першої інстанції) в справах про адміністративні правопорушення за ст.89 КУпАП за 2021 рік, в яких суддя повернув протокол про адміністративне правопорушення за ст.89 КУпАП на доопрацювання до Національної поліції України.
3. Кількість судових рішень (в судах першої інстанції) в справах про адміністративні правопорушення за ст.89 КУпАП за 2021 рік, в яких винесено рішення про закриття справи в зв'язку з закінченням на момент розгляду справи про адміністративне правопорушення строків, передбачених ст. 38 КУпАП.
4. Кількість судових рішень (в судах першої інстанції) в справах про адміністративні правопорушення за ст.89 КУпАП за 2021 рік, якими правопорушників притягнуто до адміністративної відповідальності.
5. Кількість протоколів про адміністративне правопорушення за ст.89 КУпАП, які надійшли до судів першої інстанції в 2022 році.
6. Кількість судових рішень (в судах першої інстанції) в справах про адміністративні правопорушення за ст.89 КУпАП за 2022 рік, в яких суддя повернув протокол про адміністративне правопорушення за ст.89 КУпАП на доопрацювання до Національної поліції України.
7. Кількість судових рішень (в судах першої інстанції) в справах про адміністративні правопорушення за ст.89 КУпАП за 2022 рік, в яких винесено рішення про закриття справи в зв'язку з закінченням на момент розгляду справи про адміністративне правопорушення строків, передбачених ст. 38 КУпАП.
8. Кількість судових рішень (в судах першої інстанції) в справах про адміністративні правопорушення за ст.89 КУпАП за 2022 рік, якими правопорушників притягнуто до адміністративної відповідальності.

З повагою,

Олена Кузьменко

Державна судова адміністрація України

2 Attachments

[ Email has no body, please see attachments ]