Щодо комунальної власності (повторно)

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Сергій, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
В своєму запиті від 24 квітня 2018 року я просив надати копії документів на право власності на автомобіль Mazda д.н. АЕ 2653 НО. В своїй відповіді Ви надали відписку, що в обласній раді інформація та документи щодо зазначеного автомобіля відсутні.

Відповідно до відповіді та витягу з Єдиного державного реєстру МВС автомобіль Mazda 6 д.н. АЕ 2653 НО 2003 року випуску 11.11.2014 року зареєстрований за КП "Марганецьке ВУВКГ"ДОР" (код ЄДРПОУ 03340989), яке створено Дніпропетровською обласною радою на основі комунального майна та діє від імені територіальної громади. Відповідно до статті 327 Цивільного кодексу України у комунальній власності є майно, у тому числі грошові кошти, яке належить територіальній громаді. Управління майном, що є у комунальній власності, здійснюють безпосередньо територіальна громада та утворені нею органи місцевого самоврядування.Пунктом 7 статті 78 Господарського кодексу України визначено, що органами управління комунального унітарного підприємства є, зокрема, керівник підприємства, який призначається (обирається) органом, до сфери управління якого належить підприємство, або наглядовою радою цього підприємства (у разі її утворення) і є підзвітним органу, який його призначив (обрав).

Тому, прошу Вас надати
копії документів на право власності на автомобіль Mazda д.н. АЕ 2653 НО,
копії документів, рішень Дніпропетровської обласної ради щодо придбання автомобіля Mazda д.н. АЕ 2653 НО, з зазначенням вартості придбання даного автомобіля,
копії документів та підстави реєстрації автомобіля Mazda д.н. АЕ 2653 НО за КП "Марганецьке ВУВКГ"ДОР" (код ЄДРПОУ 03340989),
копії документів за ким закріплений даний автомобіль,
відомості щодо використаного палива автомобілем Mazda д.н. АЕ 2653 НО з 01.01. 2017р. по 30.04.2018р. помісячно,
відомості, щодо придбання на автомобіль Mazda д.н. АЕ 2653 НО запчастин, проведених ремонтів з 01.01.2017 року по 30.04.2018 року з значенням сум помісячно,
копії документів щодо місця зберігання даного автомобіля та відомості щодо осіб відповідальних за його використання і зберігання,
копії подорожніх листів щодо використання автомобіля Mazda д.н. АЕ 2653 НО з 18 години до 8 години ранку щодня з 01.01.2017 року по 30.04.2018 року.
Відповідно висновку Верховного Суду - Комунальне підприємство є розпорядником публічної інформації, доступ до якої не може бути обмежено. Не може бути обмежено доступ до інформації про розпорядження бюджетними коштами, володіння, користування чи розпорядження державним, комунальним майном, у тому числі до копій відповідних документів, умови отримання цих коштів чи майна, прізвища, імена, по батькові фізичних осіб та найменування юридичних осіб, які отримали ці кошти або майно. Комунальні підприємства створені органом місцевого самоврядування на основі комунального майна та здійснюють свою діяльність від імені територіальної громади, а тому всі прибутки, які отримано комунальними підприємствами від своєї діяльності є також власністю територіальної громади, тобто є бюджетними коштами (комунальним майном).За таких обставин не може бути обмежено доступ до інформації про розпорядження бюджетними коштами(комунальним майном).
У разі ненадання або надання неповної інформації, я звернусь зі скаргою про бездіяльність розпорядника відповідно до статті 23 ЗУ «Про доступ до публічної інформації» до Омбудсмана.

З повагою,

Сергій

обласна рада Днiпропетровська,

2 Attachments

ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА РАДА
Документ 1459/0/2-18 від 07.05.2018

КП"МарганецкеВУВКГ"ДОР",

1 Attachment

КП"МарганецкеВУВКГ"ДОР",

12 Attachments

-- 
С уважением,
 КПМарганецкеВУВКГДОР                        
 [1]mailto:[email address]

References

Visible links
1. mailto:[email address]