Щодо копії наказу та статистичних даних за 1 піврічча 2017 р.

Олександр Андрєєв

Доброго дня!

30.03.2017р. , я ,як керівник громадської організації , звертався до Кремінського ВП ГУ НП в Луганській області з заявою про вчинення посадовою особою установи , засновником якого є Кремінська РДА в Луганській області , посадовою особою відділу «Кремінське бюро правової допомоги» Сєвєродонецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, депутатами Кремінської міської ради сьомого скликання Кремінського району Луганської області та представниками іншої громадської організації кримінального правопорушення за ознаками ст.170 КК України (втручання в діяльність громадської організації). За цією заявою було відкрите кримінальне провадження № 12017130460000276, правова кваліфікація ст.170 КК України, але згідно фабули кримінального провадження , особами , які можливо вчинили протиправні дії , вказані лише представники іншої громадської організації . Окрім цього, не дивлячись на численні звернення до СВ Кремінського ВП ГУ НП в Луганській області за наданням інформації щодо стану розгляду провадження , враховуючи наявність доказів та осіб, які вчинили правопорушення, ,з кінця травня 2017 р., будь яких відповідей на звернення посадовими особами СВ Кремінського ВП ГУ НП в Луганській області не надається.
15.05.2017р. , я ,як керівник громадської організації , звертався до прокуратури з заявою про вчинення посадовою особою установи , засновником якого є Кремінська РДА в Луганській області, посадовою особою відділу «Кремінське бюро правової допомоги» Сєвєродонецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги , посадовими особами Кремінської міської ради сьомого скликання Кремінського району Луганської області та представниками іншої громадської організації кримінального правопорушення за ознаками ч.3 ст.191 ст.28, 255 КК України . Згідно відповіді Прокуратури Луганської області № 19-302 вих.-17 від 03.07.2017р., за моєю заявою Сєвєродонецькою місцевою прокуратурою Луганської області було відкрите кримінальне провадження № 42017131370000098, правова кваліфікація ст.190 КК України, але згідно фабули кримінального провадження ,особами , які можливо вчинили протиправні дії , вказані лише представники іншої громадської організації . Згідно повідомлення Сєвєродонецької місцевої прокуратури Луганської області здійснення досудового розслідування цього кримінального провадження доручено СВ Кремінського ВП ГУ НП в Луганській області. На звернення до СВ Кремінського ВП ГУ НП в Луганській області щодо надання витягу з кримінального провадження № 42017131370000098 та наданням інформації щодо стану розгляду провадження , враховуючи наявність доказів та осіб, які вчинили правопорушення, станом на цей час будь яких відповідей на звернення посадовими особами СВ Кремінського ВП ГУ НП в Луганській області надано не було.
04.07.2017 р. я звернувся як фізична особа до Кремінського ВП ГУ НП в Луганській області з заявою про вчинення посадовою особою установи , засновником якого є Кремінська РДА в Луганській області , посадовою особою відділу «Кремінське бюро правової допомоги» Сєвєродонецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, депутатами Кремінської міської ради сьомого скликання Кремінського району Луганської області ,представниками іншої громадської організації та співробітниками СВ Кремінського ВП ГУ НП кримінального правопорушення за ознаками ст. 185 КК України ,заява була направлена поштою та отримана представником Кремінського ВП ГУ НП в Луганській області 05.07.2017р. В порушення вимог КПК України будь-якої інформації щодо реєстрації та внесення до ЄРДР інформації за заявою з Кремінського ВП ГУ НП в Луганській області станом на цей час не надходило.
Враховуючи наведене ,на підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1.Копію постанови Кабінету Міністрів України, або наказу ГУ НП України в Луганській області, або будь якого іншого документу ,згідно якого на посадових осіб місцевих адміністрацій Луганської області, окремо - посадових осіб установ , засновником яких є Кремінська РДА в Луганській області , посадових осіб місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги, окремо - посадових осіб відділу «Кремінське бюро правової допомоги» Сєвєродонецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги , посадових осіб міських рад ,окремо-посадових осіб Кремінської міської ради сьомого скликання Кремінського району Луганської області, депутатів місцевих рад Луганської області, окремо - депутатів Кремінської міської ради сьомого скликання Кремінського району Луганської області, співробітників відділів поліції ГУ НП в Луганській області, окремо - співробітників СВ Кремінського ВП ГУ НП України в Луганській області поширюється імунітет недоторканості під час вчинення вищеперерахованими посадовими особами кримінальних правопорушень.
2.Копію наказу ГУ НП України в Луганській області, згідно якого відділам НП ГУ НП України в Луганській області заборонено надавати інформацію про стан розгляду провадження та надавати витяги з кримінального провадження заявникам про кримінальні правопорушення , в тому числі щодо правопорушень , які скоєні відносно заявників.
3.Статистичні дані щодо кількості співробітників ВП ГУ НП України в Луганської області, притягнутих до відповідальності за 1-півріччя 2017 року за не внесення , або несвоєчасне внесення інформації про правопорушення до ЄРДР.

З метою економії бюджетних коштів ,прошу відповідь поштою не надсилати, відповідь на запит та відскановані копії запитуваних документів прошу викласти на сайті https://dostup.pravda.com.ua .

З повагою,
Андрєєв Олександр Вікторович ,
керівник РГО «Кремінський центр правової інформації,консультації та допомоги «КОЛОХОРТ»,
ЄДРПОУ 38817298 ,
+380509388236