Щодо ліцензування експорту зерна до Східної Європи

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Сергій Петрук, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Сергій Петрук

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Постановою КМУ від 19 вересня 2023 р. № 1020 «Про здійснення верифікації та погодження експорту окремих сільськогосподарських товарів до Республіки Болгарія, Румунії, Словацької Республіки, Угорщини та Республіки Польща» якою визначено перелік товарів товарів, експорт яких до Республіки Болгарія, Румунії, Словацької Республіки, Угорщини та Республіки Польща підлягає ліцензуванню. Про це повідомив Міністр аграрної політики та продовольства України Микола Сольський під час зустрічі міністрів сільського господарства країн Вишеградської групи (Польщі, Чехії, Словаччини та Угорщини) https://minagro.gov.ua/news/mikola-solsk...
Микола Сольський також зазначив, що Україна надіслала країнам сусідам пропозиції як саме діятиме такий механізм і очікує відповідей та можливих варіантів рішень.

Прошу надати інформацію (скановані копії) про надіслані пропозиції та всі супровідні документи щодо механізму верифікації експорту агрокультур, які були направлені до вищезазначених країн та відповіді, які надійшли від зазначених країн.

З повагою,

Сергій Петрук

Міністерство аграрної політики та продовольства України

1 Attachment

Це повідомлення згенеровано системою електронного документообігу.
Відповідь прохання надсилати в залежності від змісту повідомлення.