Щодо Міжвідомчої робочої групи при Міністерстві культури

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Олег Шинкаренко, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Олег Шинкаренко

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

З метою вирішення питань щодо реалізації Національної стратегії у сфері прав людини відповідно до постанови КМУ від 25 листопада 2015 р. №993 «Про утворення Міжвідомчої робочої групи з питань виконання плану заходів щодо реалізації Стратегії захисту та інтеграції в українське суспільство ромської національної меншини на період до 2020 року» при Міністерстві культури було створено Міжвідомчу робочу групу, затверджено її Положення та Посадовий склад.

Надішліть, будь ласка, копію повного списку складу Міжвідомчої робочої групи та перелік і графік її засідань у 2016 та 2017 роках.

Крім того, надішліть, будь ласка, копії документів щодо питань, які розглядалися на засіданнях цієї робочої групи та копії звітів щодо її рішень та результатів роботи.

З повагою, журналіст
Олег Шинкаренко

Мінкультури,

1 Attachment

Надсилаємо відповідь на Ваш запит.