Щодо надання безкоштовного харчування

Раїса Степанова

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

звертаюся з проханням надати інформацію та роз’яснення щодо порядку надання безкоштовного харчування вихованцям груп продовженого дня.

Так, п. 5 Постанови Кабінету Міністрів України від 02.02.2011№116 «Порядок надання послуг з харчування дітей у дошкільних, учнів у загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах, операції з надання яких звільняються від обкладення податком на додану вартість» перераховано категорії учнів, для яких харчування здійснюється за бюджетні кошти.

Прошу надати інформацію, чи може бути здійснено харчування для дітей інших пільгових категорій, а саме:
- діти-інваліди;
- діти, один із батьків яких є пораненим або загиблим під час проведення
АТО, ООС, або батьки як перебувають (перебували) у складі ООС;
- діти з числа внутрішньо переміщених осіб чи діти, які мають статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій і збройних конфліктів.

Також, в Постанові №116 зазначено, що за рішенням педагогічної ради навчальний заклад може звільнити від плати за харчуваннявихованцівгруппродовженого дня (у відсотках чисельності групи за списком):
10 - у повному обсязі;
15 - на половину вартості.

Прошу надати інформацію, як діяти, якщо, наприклад, серед учнів, які належать до пільгової категорії і відвідують ГПД, наявні випадки:
- кількість учнів пільгових категорій в ГПД перевищує 10% від чисельності групи у списках, а саме 4 учні з 30 (за постановою 3 учні мають харчуватися безкоштовно, 1 – на 50%);
- якщо функціонує ГПД для учнів спеціальних класів у кількості 12 чоловік, які всі мають право на безкоштовне харчування (за постановою 1 учень має харчуватись безкоштовно, 1 – на 50% оплати).
Який показник має бути підставою для визначення учнів для звільнення від сплати за харчування на 100%, 50%?
Щиро сподіваюся, що запит не залишиться без відповіді.
З повагою,

Раїса Степанова

e-office_mail, Львівська міська рада

Ваш документ зареєстрований №3-С-ЗПІ-491-2601 від 11.03.2021

Лист згенеровано автоматично та не передбачає надсилання відповіді

[1]Лого Департамент Адміністративних Послуг
Львівська міська рада

пл.Ринок 1

Львів, Львівська обл. 79008

www.city-adm.lviv.ua/

 

 

References

Visible links

Управління освіти Львівської міської ради,

1 Attachment

--
З повагою, управління освіти!