Щодо надання інформації

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Ігор Васильєв, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Ігор Васильєв

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
прошу надати інформацію (підтверджуючі документи) на підставі чого проводиться демонтування мережі електропостачання та опор в смт Сергіївка м. Білгород-Дністровський по вул. Набережна
надати копію рішення про такий демонтаж та прізвища працівників, що займаються демонтажем мережі електропостачання та опор.
Адже житловий будинок залишається без освітлення та опалення у холодну пору року, що загрожує здоров'ю та безпеці громадян України.
Відповідно до статті 20 Закону України "Про доступ до публічної інформації" у разі якщо запит на інформацію стосується інформації, необхідної для захисту життя чи свободи особи, щодо стану довкілля, якості харчових продуктів і предметів побуту, аварій, катастроф, небезпечних природних явищ та інших надзвичайних подій, що сталися або можуть статись і загрожують безпеці громадян, відповідь має бути надана не пізніше 48 годин з дня отримання запиту.

З повагою,

Ігор Васильєв

Publishinfo, Кабінет Міністрів України

1 Attachment

³ .

 

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]

Общая почта - oblgkh@odessa.gov.ua,

1 Attachment

Кабінет Міністрів України

1 Attachment

Відділ превентивних заходів та протидії домашньому насильству УДОП,

1 Attachment

Общий отдел Поссовет,

1 Attachment

3 Attachments

надання інформації (документи) на підставі чого проводиться демонтування
мережі електропостачання та опор в смт Сергіївка