Щодо надання інформації

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Олена, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

чи застосовуюється на даниий момент наказ МОН від 17.11.2003 р. № 793 "Про затвердження норм матеріального та нормативів фінансового забезпечення дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також вихованців шкіл-інтернатів ?
Якщо так, то чи отримують допомогу на придбання предметів гардероба та текстильної білизни в розмірі не менше 35 неоподатковуваних мінімумів доходів
громадян, передбачену цим наказом, учні, студенти з числа дітей-сиріт та
дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебувають
(навчаються) у навчальних закладах усіх типів і знаходяться на
повному державному утриманні, яким вже виповнилося 18 років? Ця допомога виплачується раз на рік? Чи треба вимагати від особи підтвердження, що кошти вона використала саме на придбання предметів гардероба та текстильної білизни ?

Дякую!

З повагою,

Олена

Васильєва Т.В. Мiнюст, Міністерство юстиції України

1 Attachment

:

Ͳ.pdf

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]