Щодо надання інформації

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Олена, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Ранги в органах місцевого самоврядування присвоюються відповідно до ст. 15 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» від 07.06.2001р. № 2493-III та Наказу Головдержслужби від 28.03.2005 р. № 72, який не містить співвідношень рангів посадових осіб місцевого самоврядування окрім випадку прийняття особи з таким рангом на держслужбу.
Постановою КМУ від 20.04.2016 р.№ 306 затверджено Порядок присвоєння рангів державних службовців та Співвідношення між рангами державних службовців і військовими званнями, дипломатичними рангами та іншими спеціальними званнями, що є додатками до зазначеної постанови.
Постанову прийнято на виконання ст. 39 Закону України «Про державну службу» від 10.12.2015 р. № 889-VIII, який, як відомо, не поширюється на посадових осіб місцевого самоврядування.
В зв’язку з цим просимо роз’яснити чи застосовується постанова № 306 до служби в органах місцевого самоврядування? Зокрема, наприклад, якщо на посаду в орган місцевого самоврядування приймається особа, яка має військове звання, чи необхідно застосовувати додаток 2 до постанови № 306?
Чи такій особі ранг присвоюється відповідно до ст. 15 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» не зважаючи на військове звання та в залежності від категорії посади на яку приймається?

З повагою,

Олена

Національне агентство України з питань державної служби

1 AttachmentНаціональне агентство України з питань державної служби

1 AttachmentНаціональне агентство України з питань державної служби

1 Attachment