Щодо надання інформації

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Ігор, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Надати належним чином завірену ( підписом і печаткою) фотокопію оригіналу нормативно-правового акту відомого як: ЗАКОН УКРАЇНИ Про основи національного спротиву (Відомості Верховної Ради (ВВР), 2021, № 41, ст.339).

2. Чи є чинним ЗАКОН УКРАЇНИ Про основи національного спротиву (Відомості Верховної Ради (ВВР), 2021, № 41, ст.339).

3. Чи включено до Єдиного державного реєстру нормативно-правових актів ЗАКОН УКРАЇНИ Про основи національного спротиву (Відомості Верховної Ради (ВВР), 2021, № 41, ст.339), якщо так вказати дату включення та присвоєний реєстраційний код.

Відповідь надати у повному обсязі, у хронологічній послідовності відповідно до вищевикладених пунктів прохальної частини запиту у 5-ти денний термін , та надіслати в електронному вигляді. Також відповідь надіслати на електрону скриньку [email address]

Забороняю передавати мої персональні данні третім особам без моєї згоди!

У випадку, якщо з якихось причин не можливо надати відповідь – письмово вказати причину, або перенаправити (переадресувати) запит за належністю, відповідно до вимог Закону «Про доступ до публічної інформації», до розпорядника відповідної інформації.

З повагою,

Ігор ГОНЧАРУК

Васильєва Т.В. Мiнюст, Міністерство юстиції України

2 Attachments

Ігор Гончарук,

Доброго дня. Дякую за відповідь (сьогодні після роботи оплачу, скриншрт
оплати скину для Вас)
Таке питання.
Ви відсканували, тільки по 16 статтю, можливо повністю всі статті зробити
скан? Дякую за відповідь, і гарного Вам дня. 
20 вересня 2023, 12:22:05, від "Васильєва Т.В. Мiнюст"
<[1][email address]>:

References

Visible links
1. mailto:[email address]