Щодо надання інформації

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Олена, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Допоможіть розібратися у ситуації: відряджаємо спортсменів на збір, в списку учасників є спортсмени змінного складу, їм по наказу не передбачено оплату проізду та добових, тільки проживання і харчування, учбова частина пояснює це якоюсь забороною але норму закону при цьому сказати не можуть, своїми словами пояснюють ніби тим, що аби не задвоювались виплати, бо ім мають проізд оплатити та установа, де вони числяться! Чи правомірно це і як підтвердити що ці виплати дійсно буде зроблено і відшкодовано спортсменам, бо в наказі ні слова про це, хоч би якась позначка за рахунок кого тоді і що конкрентно відшкодовується.
Дякую!!!

З повагою,

Олена

Міністерство юстиції України

1 Attachment

Це повідомлення згенеровано системою електронного документообігу.
Відповідь прохання надсилати в залежності від змісту повідомлення.