Щодо надання інформації

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Dmytro, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!
Відповідно до «Рішення КСУ по справі за поданням Жашківської районної ради від 2012 року і Закону України «Про захист персональних даних» вбачається, що не є конфіденційною інформацією персональні дані, що стосуються здійснення особою, яка займає посаду, пов’язану з виконанням функцій держави або органів місцевого самоврядування, посадових або службових повноважень.

В будь-якому випадку, мотивована відповідь розпорядника має містити не тільки формальні посилання на норми закону, які обмежують доступ, а й змістовний аналіз, чому від поширення такої інформації постраждають інтереси осіб. Чому такий захист має переваги над правом суспільства знати таку інформацію. Це, так званий, трискладовий тест з ч.2 ст.6 Закону України «Про доступ до публічної інформації». Про його виконання йдеться і у Постанові Пленуму ВАСУ №10 від 29.09.2016 року.

Відповідно до Закону «Про доступ до публічної інформації» публічна інформація – це відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб’єктами владних повноважень своїх обов’язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб’єктів владних повноважень, інших розпорядників публічної інформації, визначених цим Законом.

З врахуванням вимог статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації та з метою отримання інформації, що має суспільний інтерес, прошу надати інформацію з долученням відповідних сканкопій документальних матеріалів щодо державного службовця – заступника начальника Головного управління ДПС у Житомирській області Шелеста Володимира Петровича (посада державної служби категорія «Б»), а саме:

1. Інформацію щодо підстав для призначення на посаду заступника начальника Головного управління ДПС у Житомирській області Шелеста Володимира Петровича (з долученням відповідних сканкопій документальних матеріалів).
2. Сканкопію наказу про призначення заступника начальника Головного управління ДПС у Житомирській області Шелеста Володимира Петровича.
3. Інформацію щодо підстав для звільнення заступника начальника Головного управління ДПС у Житомирській області Шелеста Володимира Петровича (з долученням відповідних сканкопій документальних матеріалів).
4. Сканкопію наказу про звільнення заступника начальника Головного управління ДПС у Житомирській області Шелеста Володимира Петровича.
5. Інформацію щодо нарахованої суми заробітної плати, в розумінні вимог ст. 2 Закону України «Про оплату праці», за весь період перебування на посаді заступника начальника Головного управління ДПС у Житомирській області Шелеста Володимира Петровича.

З повагою,
Дмитро Колісник

answer, Державна податкова служба України

2 Attachments

 

 

ЗВЕРТАЄМО УВАГУ!

 

Електронна адреса: [email address], з якої надійшов Вам лист з ДПС,

не є зворотнім зв’язком, тому звернення та запити на інформацію на
зазначену електронну адресу не приймаються, оскільки вказана електронна
адреса використовується виключно для відправлення вихідної кореспонденції
за зверненнями громадян та запитів на інформацію.

 

Звернення громадян необхідно надсилати на електронну адресу:
[1][email address],

 

запити на отримання публічної інформації – на електронну адресу:
[2][Державна податкова служба України request email].

 

Зазначена інформація розміщена на вебпорталі ДПС у розділі «Контакти» →

«Контакти для подання усних та електронних звернень громадян»
([3]https://www.tax.gov.ua/others/kontakti/k...)
та «Контакти для подання запитів на отримання публічної інформації»
([4]https://www.tax.gov.ua/others/kontakti/k...).

 

References

Visible links
1. mailto:[email address]
2. mailto:[Державна податкова служба України request email]
3. https://www.tax.gov.ua/others/kontakti/k...
4. https://www.tax.gov.ua/others/kontakti/k...

zt.publicinfo, Державна податкова служба України

1 Attachment

Добрий день!