Щодо надання інформації

Юлія Сидоренко

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1) ЗАВЕРШЕНІ, діючі та майбутні проекти міжнародних партнерів України з метою відновлення постраждалого регіону Донбасу та підтримки внутрішньо переміщених осіб. За даними збірника Міністерства фінансів «Інформація щодо проектів соціально-економічного розвитку України, що підтримуються міжнародними фінансовими організаціями, які знаходяться на стадії підготовки та реалізації» (далі - Збірник) реалізується лише один проект.

2) Розгорнуту інформацію за єдиним (?) діючим проектом «Надзвичайна кредитна програма для відновлення України» (далі - Проект) та конкретизований перелік напрямів спрямування вже отриманих коштів.

3) Причини неповної вибірки коштів за Проектом, яка за даними Збірника відбулася лише один раз у 2015 р. станом на 30.06.2018 р. становить 15 млн. євро або лише 7,5 % від суми позики загальним обсягом 200 млн євро. Також цікавить за рахунок яких коштів була сплачена одноразова комісія за оцінку Проекту Європейським інвестиційним Банком у розмірі 50 тис. євро? Яким є обсяг неустойки за неповну вибірку коштів, яку вже сплатила і має надалі сплатити Україна?

Заздалегідь вдячна!

З повагою,
Юлія Сидоренко

Говердовська Вікторія Юріївна, Міністерство фінансів України

2 Attachments