щодо надання копії звернення до Прем'єр-міністра України

Володимир ГОРБАЛІНСЬКИЙ

Доброго дня!

15 січня 2020 року в Інтернет-представництві Президента України опубліковано відповідь Президента України на електронну петицію № 22/074484-еп «Петиція щодо захисту християнських цінностей – основи стабільності, розвитку і процвітання України», розміщену на вебсайті Офіційного інтернет-представництва Президента України 28.09.2019 громадянином О.В.Довбишем (посилання: https://petition.president.gov.ua/petiti...).
У зазначеній вище відповіді, Президент України повідомив, що звернувся до Прем'єр-міністра України з проханням доручити відповідним центральним органам виконавчої влади спільно з представниками громадськості та науковцями провести всебічний аналіз реалізації державної сімейної політики в Україні та внести в установленому законодавством порядку відповідні пропозиції.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати:

1. Копію звернення Президента України до Прем'єр-міністра України з проханням доручити відповідним центральним органам виконавчої влади спільно з представниками громадськості та науковцями провести всебічний аналіз реалізації державної сімейної політики в Україні та внести в установленому законодавством порядку відповідні пропозиції.

З повагою,
Володимир ГОРБАЛІНСЬКИЙ

Офіс Президента України

Не вдалося доставити листа розпоряднику. Можливо, ця адреса вже недійсна, в розпорядника переповнена пошта або вони відмовляються отримувати листи з Доступа. Ви можете спробувати написати їм з власної пошти

Володимир ГОРБАЛІНСЬКИЙ залишив коментар ()

Відповідь надано Офісом Президента України у встановлені законом строки на електронну адресу запитувача інформації.