Щодо надання підтверджуючих документів

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Тарас, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
1) яким документом чи нормою законодавства визначено, що при прийнтятті, проходженні державної служби передбачено державному службовцю надавати інформацію керівництву державного органу (чи іншому ЦО та Міністерству) про персональні медичні дані (зокрема щодо надання сертифікату про вакцинацію від COVID-19 )?
2) норма закону чи офіційний документ, яким передбачено, що сертифікат про вакцинаю від COVID-19 входить до переліку документів, які подаються державним службовце при прийнятті чи при проходженні державної служби?
3) чи є державна служба (державний службовець) - професією (тобто як лікар, юрист, інженер, тракторист та ін.) згідно норм чинного законодавства, надати електронні копії підтвердження витягу з документа чи сам документ, у разі наявності?
4) надати витяг з документу чи документ, який дозволяє відсторонити від роботи державного службовця (у розумінні КзоТ та ЗУ "Про державну службу") у разі його не згоди на надання персональних медичних даних (сертифікату про вакцинацію від COVID-19 ) чи відсутність у державного службовця сертифікату про вакцинацію від COVID-19.

З повагою,

Тарас

zagal, Національне агентство України з питань державної служби

1 Attachment

zagal, Національне агентство України з питань державної служби

1 Attachment