Щодо надання розʼяснення відносно подачі звітності й сплати екоподатку

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Альбіна, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію:

1. Надати інформацію про порядок та підстави сплати екоподатку фізичною особою?
2. Які звіти, яку інформацію треба подавати?
3. Який строк подачі даних?
4. Приклад: Я, фізична особа, маю свою власну котельню. Для опалення використовую паливні пелети ( біопаливо, що виготовляється з відходів деревини, тирси та різних залишків рослинного походження). Не вугілля, не мазут, не газ, не торфʼяні брекети не використовую. За рік спалюю не більше 15 тон цих деревних пелет.
У п. 240.7 ст. 240 ПКУ встановлено, що не є платниками податку за викиди двоокису вуглецю суб’єкти, зазначені у п. 240.1 ст. 240 ПКУ, якими здійснюються такі викиди в обсязі не більше 500 тонн за рік.
То як мені бути? Яку звітність конкретно мені подавати? Чи зовсім нічого не подавати?

Зверталася на гарячу лінію, але мені оператор просто зацитувала Податковий кодекс, а я не є юридично обізнаною особою, тому і звертаюся до вас з письмовим розʼясненням.

Заздалегідь вдячна за розгорнуту відповідь.

З повагою,

Альбіна ЯМКОВА

Головне управління Державної фіскальної служби у Дніпропетровській області

Не вдалося доставити листа розпоряднику. Можливо, ця адреса вже недійсна, в розпорядника переповнена пошта або вони відмовляються отримувати листи з Доступа. Ви можете спробувати написати їм з власної пошти