щодо недостовірних публікацій від імені Великодимерської ОТГ, а також несанкціонованого доступу та незаконного копіювання відцифрованого образу обличчя військовослужбовця ССО

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Олег, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

- Чи надавали офіційні та уповноважені на це особи Великодимерської Територіальної Громади редакціям веб-ресусрів «LENTA.UA» та «УКР.НЕТ» копії відцифрованого образу обличчя військовослужбовця ССО ЗСУ Зубачова Олега Анатолійовича?
- Чи зверталися до офіційних та уповноважених на це осіб Великодимерської Територіальної Громади в усному порядку редакції веб-ресусрів «LENTA.UA» та «УКР.НЕТ» щодо подій, пов’язаних з крадіжкою врожаю у ТОВ «Платон.003»?
- Чи отримували офіційні та уповноважені на це особи Великодимерської Територіальної Громади через поштові відділення або на офіційну електронну поштову скриньку офіційні листи, звернення чи інформаційні запити від редакцій веб-ресусрів «LENTA.UA» та «УКР.НЕТ» щодо подій, пов’язаних з крадіжкою врожаю у ТОВ «Платон.003»?
- Чи надавали офіційні та уповноважені на це особи Великодимерської Територіальної Громади коментарі або інтерв’ю в усній формі редакціям веб-ресусрів «LENTA.UA» та «УКР.НЕТ» з заявами про те, що у Броварському районі орудуть «злочинці», які використовують «погони й військову форму» для «рейдерства аграріїв»?
- Чи надавали офіційні та уповноважені на це особи Великодимерської Територіальної Громади письмові коментарі або інтерв’ю редакціям веб-ресусрів «LENTA.UA» та «УКР.НЕТ» з заявами про «намір місцевої ОТГ звернутися за допомогою і підтримкою до президента України» чи написання посади Гаранта Конституції з маленької літери було зроблено виключно редакціями у наступних публікаціях:

https://lenta.ua/ru/reyderstvo-zemli-pod...

https://www.ukr.net/news/details/kyiv/99...

З повагою,

Олег

Великодимерська селищна рада, Великодимерська об'єднана територіальна громада

1 Attachment