Щодо отримання посвідки постійного проживання

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Громадянин Російської федерації одружився на території України з громадянкою України. Отримав посвідку тимчасового проживання на один рік. Вчасно не встиг продовжити строк дії посвідки на тимчасове проживання у зв'язку з карантинними заходами. Чи може громадянин Російської федерації, одружений на громадянці України, маючи прострочену посвідку на тимчасове проживання, подати документи на оформлення посвідки на постійне проживання, не виїжджаючи з території України. В якому порядку має діяти громадянин Російської федерації для оформлення посвідки на постійне проживання.

З повагою,

Андрій

Державна міграційна служба України

Доброго дня.

Tuesday, November 2, 2021, 11:04:04 PM, Ви написали:

показати цитоване

Відповідно до частини першої статті 1 Закону України «Про доступ до публічної інформації» публічна інформація - це відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб’єктами владних повноважень своїх обов’язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб’єктів владних повноважень, інших розпорядників публічної інформації, визначених цим Законом.
Запитувана Вами інформація не може бути віднесена до жодного з видів публічної інформації, розпорядником якої є ДМС (згідно з Переліком видів публічної інформації розпорядником якої є Державна міграційна служба України, затвердженим наказом ДМС від 05.12.2014 № 345). Ваш лист, поданий як інформаційний запит, не відповідає вимогам до запиту на інформацію та є по суті зверненням громадянина, оскільки має всі ознаки звернення стосовно надання роз’яснень законодавства.

Нормою статті 5 Закону України "Про звернення громадян" (далі - Закон) визначено, що у зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками) із зазначенням дати.
Звернення, оформлене без дотримання зазначених вимог звернення вважається анонімним і розгляду не підлягає.

--
З повагою,
Головний спеціаліст Рябова Н.В. mailto:[email address]