Щодо отримання сертифікатів на рівень володіння державною мовою держ службовцями

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Андрій Васюков, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Андрій Васюков

Доброго дня!

Відповідно до «Рішення КСУ по справі за поданням Жашківської районної ради від 2012 року і Закону України «Про захист персональних даних» вбачається, що не є конфіденційною інформацією персональні дані, що стосуються здійснення особою, яка займає посаду, пов’язану з виконанням функцій держави або органів місцевого самоврядування, посадових або службових повноважень.
В будь-якому випадку, мотивована відповідь розпорядника має містити не тільки формальні посилання на норми закону, які обмежують доступ, а й змістовний аналіз, чому від поширення такої інформації постраждають інтереси осіб. Чому такий захист має переваги над правом суспільства знати таку інформацію. Це, так званий, трискладовий тест з ч.2 ст.6 Закону України «Про доступ до публічної інформації». Про його виконання йдеться і у Постанові Пленуму ВАСУ №10 від 29.09.2016 року.
Відповідно до Закону «Про доступ до публічної інформації» публічна інформація – це відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб’єктами владних повноважень своїх обов’язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб’єктів владних повноважень, інших розпорядників публічної інформації, визначених цим Законом.
Так, у вільному доступі, а саме на сайті Національної комісії зі стандартів державної мови відсутня інформація про власників сертифіката на знання української мови:
Кравченко Олег Михайлович
Чорномаз Геннадій Миколайович
Радченко Олександра Олександрівна
На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які ннадають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації та з метою отримання інформації, що має суспільний інтерес, прошу надати наступну інформацію (наступні документи) щодо державних службовців працівників Головного управління ДПС в Одеські області:

1. Прошу повідомити чи складали іспит на рівень володіння державною мовою:
Кравченко Олег Михайлович
Чорномаз Геннадій Миколайович
Радченко Олександра Олександрівна?
2. Якщо так, то на якій локації, коли саме (дата, час початку та час закінчення) складали екзамен вказані особи?
3. Хто був присутнім на локації під час іспитової сесії, коли вищевказані особи - державні службовці складали іспит? В тому числі хто був присутнім з членів комісії?
4. Яка тема монологу була обрана вищевказаними особами (надати відповідний відеозапис вказаного монологу)?
5. Чи було вищевказаними особами відразу ж успішно складено іспит або вносились зміни, корегування по технічним причинам або за заявою екзаменуємих? Якщо такі факти мали місце, надати копії всіх документів стосовно цього.
6. Надати повний відеозапис складання екзамену вищевказаними особами.

Відповідь прошу надати попунктно та саме на сайті "Доступ до правди".

З повагою,

Андрій Васюков

Для звернення громадян, Національна комісія зі стандартів державної мови

!
, 5 19 " " , :
"5. :
1) ' () , , ', ;
2) , , , , ;
3) ,
https://mova.gov.ua/gromadskosti/publich... .

,

показати цитоване

Андрій Васюков

Доброго дня!

ваша відповідь незрозуміла, повідомьте будь ласка повідомлення

З повагою,

Андрій Васюков

Для звернення громадян, Національна комісія зі стандартів державної мови

!
, 5 19 " " , :
"5. :
1) ' () , , ', ;
2) , , , , ;
3) ,
https://mova.gov.ua/gromadskosti/publich... .
,

показати цитоване