Щодо отруєння десяти дітей із ДНЗ №153, що розташований на вулиці Наукові, 108

Пономарева Олена

Розпорядник інформації:
Держсанепідслужби України
Львівський обласний лабораторний центр МОЗ України
пошт.адреса: 79014, м. Львів, вул. Круп'ярська, 27

Запитувач:
ПІБ: Голова ГО «Батьківська рада Львівщини» Пономарева О.В.
ел.адреса: [email address]

ЗАПИТ
на отримання публічної інформації

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати інформацію та документи, котрі стосуються наступного.

Днями у Львові у ЗМІ та соцмережі Facebook поширили інформацію про отруєння десяти дітей із ДНЗ №153, що розташований на вулиці Наукові, 108 (у дошкільнят виявили нудоту та високу температуру, що свідчило про ймовірне отруєння).
Пізніше, за словами начальниці управління освіти ЛМР Зоряни Довганик, у Львівському обласному лабораторному центрі здійснили перевірку, яка показала, що дошкільнята постраждали не від харчового отруєння: «Відповідно до отриманої інформації, це є ентеровірусна інфекція, яка не має жодного стосунку до харчування", — зазначила Зоряна Довганик (джерело – сайт 032.ua).

Враховуючи зазначене, просимо надати:
1) Інформацію та копії документів, скерованих управлінню освіти Львівським обласним лабораторним центром про результати здійсненої вищевказаної перевірки, яка показала, що дошкільнята постраждали не від харчового отруєння, а через ентеровірусну інфекцію.
2) Чи з’ясовувались причини захворювання щодо усіх десяти дошкільняти, чи лише частково.

Інформацію просимо надавати, зберігши нумерацію поставлених запитань.

Якщо, ця інформація відноситься до інформації з обмеженим доступом, то надати наказ на її обмеження.
Якщо ця інформація містить персональні дані, то приберіть в документах персональні дані та надайте документи без персональних даних. Якщо ж персональні дані є такими, що не підпадають охороні, або такими, що оприлюднені самими власниками персональних даних – не прибирайте їх.
Якщо деякі з вищезазначених документів відсутні - чітко напишіть, що вони відсутні, вкажіть причини.
Згідно з частинами 1 і 4 статті 20 Закону № 2939 розпорядник інформації має надати відповідь на запит на інформацію не пізніше п’яти робочих днів із дня отримання запиту.

З повагою,
Голова ГО
«Батьківська рада Львівщини» О.Пономарева

04 лютого 2019