Щодо переліку документів на посаду державного службовця

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Igor Adamchuk, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

У оголошенні конкурсу на зайняття посади державної служби категорії «В» у Волинській обласній державній адміністрації, у розділі Умов: "Вимоги до професійної компетентності" - вказано пункт: Володіння державною мовою - вільне володіння державною мовою.
Також, у розділі: "Перелік документів, необхідних для участі в конкурсі, та строк їх подання" - вказано пункт - Посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою.
Прошу надати наступну інформацію:
Де отримати посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою? Які інші документи про освіту можуть замінити дане посвідчення, та з якими результатами?

З повагою,

Igor

Доброго дня!

відповідно до пункту 56 Порядку атестації осіб -
вільне володіння державною мовою також підтверджується для осіб, які мають такі документи:
п4. абзац 2.:
"Також до дисциплін, що підтверджують вивчення української мови, прирівнюється «Ділова українська мова» та вивчення української мови за професійним спрямуванням."

У випадку, коли у додатку за вивчення мови за професійним спрямуванням - відсуні у графі оцінка відмітки "відмінно", "добре" або "задовільно", а присутня відмітка "зараховано", чи підтвержує даний документ вільне володіння державною мовою?

З повагою,

Igor

Головний департамент забезпечення доступу до публічної інформаці, Офіс Президента України

1 Attachment

Станіслав Цвєтов залишив коментар ()

У випадку, коли у додатку за вивчення мови за професійним спрямуванням є лише відмітка "зараховано" потрібно проходити атестацію у одному із визначених вищів. Повинна бути лише оцінка відмінно за іспит

Офіс Президента України

1 Attachment

Вибачте за затримку. Вона сталася з технічних причин.