Щодо переліку комунального майна.

Олександр Андрєєв

Доброго дня!

Приймаючи до уваги «Перелік публічної інформації, яка знаходиться у володінні міської ради і її виконавчих органів та підлягає наданню на запити про публічну інформацію», що знаходиться на офіційному сайті Лиманської міської ОТГ за посиланнм (http://krliman.gov.ua/uk/page/perelik-pu...) ,враховуючі, що запитувані інформація повинна бути в наявності у розпорядника і окремого створення не потребує, на підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Копію рішення ради Лиманської (колишньої Краснолиманської) об’єднаної територіальної громади про затвердження переліку комунального майна (з додатком)
2.Перелік приміщень (нерухомого майна), які перебувають у комунальній власності ОТГ станом на час звернення, та передані в оренду. Дані прошу надати або у вигляді переліку,в якому буде вказано - місцерозташування;-житловий фонд/не житловий;- призначення приміщення;- площа;- на балансі якого підприємства, установи, організації знаходиться приміщення; - орендар (прізвище, ім’я по батькові); - площа, яка передана в оренду;
- чи може за договором оренди приміщення передаватися орендарем у суборенду;
- чи надана згода на передачу приміщення у суборенду;- строк дії договору оренди;
- строк дії договору суборенди;- розмір орендної плати. Або у вигляді списку, з доданими копіями рішень ради щодо погоджень договорів оренди та копіями договорів оренди.

Прошу надати відповідь на запит у встановлений законом строк. Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» відповідь на інформаційний запит має бути надано не пізніше 5 робочих днів з дня отримання запиту.

Нагадую ,що згідно ч.5.ст.6 З.У. «Про доступ до публічної інформації»- Не може бути обмежено доступ до інформації про розпорядження бюджетними коштами, володіння, користування чи розпорядження державним, комунальним майном, у тому числі до копій відповідних документів, умови отримання цих коштів чи майна, прізвища, імена, по батькові фізичних осіб та найменування юридичних осіб, які отримали ці кошти або майно.

В разі ненадання або надання неповної інформації, бездіяльність розпорядника буде оскаржено відповідно до статті 23 ЗУ «Про доступ до публічної інформації» до суду або Омбудсмана. За порушення Закону «Про доступ до публічної інформації» передбачено адміністративну відповідальність у вигляді штрафу у розмірі 25-50 НМДГ.

З метою економії бюджетних коштів ,прошу відповідь поштою не надсилати, відповідь на запит та відскановані копії запитуваних документів прошу викласти на сайті https://dostup.pravda.com.ua .

Копія запиту додатково була направлена на електронну адресу,наведену на офіційному сайті Лиманської О.Т.Г. за посиланням http://krliman.gov.ua/uk/page/poryadok-z...

З повагою,
Андрєєв Олександр Вікторович ,
керівник РГО «Кремінський центр правової інформації,консультації та допомоги «КОЛОХОРТ»,
ЄДРПОУ 38817298 ,
+380509388236

Виконавчий комітет Лима��ської міської ради,

1 Attachment

Доброго дня!
З повагою, загальний відділ виконавчого комітету Лиманської міської ради!