Щодо перевищення службових повноважень мером міста Чернігв

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Тарас, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1) документ, яким зі слів мера міста Чернігова (інформація міститься у відкритих джерелах ЗМІ - https://ua.korrespondent.net/ukraine/440...) невакцинованих від COVID-19 підлеглих зобов'язано надавати ПЛР-тест кожні 72 години, або довідку, про те, що менш ніж півроку тому особа перехворіла на COVID-19.
2) надати витяг з законодавства чи офіційний документ, що дозволяє (дає повноваження) меру міста Чернігів вимагати від підлеглих працівників надання вищевказаних документів.
3) надати офіційну інформацію про кількість хворих на COVID-19 на території міста Чернігв, що дало підстави меру міста зобов'язувати підлеглих надавати вищевказані документи.

Нагадую , що згідно статті 24 ЗУ "Про доступ до публічної інфомрації"відповідальність за порушення законодавства про доступ до публічної інформації несуть особи, винні у вчиненні таких порушень:

1) ненадання відповіді на запит;

2) ненадання інформації на запит;

3) безпідставна відмова у задоволенні запиту на інформацію;

4) неоприлюднення інформації відповідно до статті 15 цього Закону;

5) надання або оприлюднення недостовірної, неточної або неповної інформації;

6) несвоєчасне надання інформації;

7) необґрунтоване віднесення інформації до інформації з обмеженим доступом;

8) нездійснення реєстрації документів;

9) навмисне приховування або знищення інформації чи документів.

2. Особи, на думку яких їхні права та законні інтереси порушені розпорядниками інформації, мають право на відшкодування матеріальної та моральної шкоди в порядку, визначеному законом.

З повагою,

Тарас

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації "запит на отримання публічної інформації Тараса, що надійшов до Чернігівської міської ради 30.09.2021" , прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1) скриншот з офіційної електронної пошти Чернігівської міської ради (на яку надходять, зокрема, запити на інформацію) про дату та час надходження мого запиту, який було НАДІСЛАНО 06.10.2021.
2) ПІБ - відповідальної особи Чернігвської міської ради у сфері надання публічної інформації.
3) електронну копію мого запиту з присвоєним у електронній базі документування Чернігвської міської ради номеру та часу.
4) електронну копію відповіді на мій запит від 06.10.2021.

Принагідно звертаю увагу. що станом на 18.10.2021 мені НЕ БУЛО НАДАНО відповіді на мій інформаційний запит від 06.10.2021, а також будь-якої проміжної відповіді.
В подальшому у разі невиконання вимог ЗУ "Про надання публічної інформації" дані непарвомірні дії будуть оскаржені до Уповноваженого з прав людини та судів України.

З повагою,

Тарас

загальний відділ Чернігівської міської ради, Чернігівська міська рада

1 Attachment

( )

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]

zagalny, Чернігівська міська рада

1 Attachment

zagalny, Чернігівська міська рада

1 Attachment