Щодо питань державної служби в Україні

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1) Відповідно до частини 1 статті 92 Закону України "Про державну службу" від 10.12.2015 № 889-VIII, "До посад патронатної служби належать посади радників, помічників, уповноважених та прес-секретаря Президента України, працівників секретаріатів Голови Верховної Ради України, його Першого заступника та заступника, працівників патронатних служб Прем’єр-міністра України та інших членів Кабінету Міністрів України, помічників-консультантів народних депутатів України, помічників та наукових консультантів суддів Конституційного Суду України, помічників суддів, а також посади патронатних служб в інших державних органах". В такому випадку, чи є можливим створення патронатних служб при таких центральних органах виконавчою влади як державні служби, державні агентства, та державні інспекції?

2) Чи є чинним на сьогоднішній день Наказ Нацдержслужби України від 13 вересня 2011 року № 11 "Про Довідник типових професійно-кваліфікаційних характеристик посад державних службовців"?

З повагою,

Соломія

Mail Delivery System,

Не вдалося доставити листа розпоряднику. Можливо, ця адреса вже недійсна, в розпорядника переповнена пошта або вони відмовляються отримувати листи з Доступа. Ви можете спробувати написати їм з власної пошти

Tetyana, Національне агентство України з питань державної служби

У зв'язку з тим, що Ви просите надати роз'яснення щодо застосування норм
чинного законодавства, Ваше звернення не може бути розглянуто в рамках
Закону України “Про доступ до публічної інформації”. Роз'яснення щодо
застосування норм чинного законодавства надаються відповідно до вимог
Закону України “Про звернення громадян” (статті 5, 8 вимагають вказувати
прізвище, ім'я, по батькові, місце проживання автора).