Щодо побиття Новікова О.О.

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Павленко Лідія Володимирівна, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Павленко Лідія Володимирівна

Доброго дня!

04.10.2017 по вул. Ревуцького, 8 під час масової акції громадян щодо будівництва АЗС "ОККО" до депутата Київської міської ради Новікова Олексія Олександровича було застосовано фізичну силу співробітниками Дарницького управління поліції ГУНП в м. Києві. Вказане підтверджується відеозаписами з місця подій.

Як вбачається з відеозаписів з місця події і висновку спеціаліста в галузі судово-медичної експертизи Трача В.П. № 1636/ж від 11.10.2021, депутату Київської міської ради 8 скликання Новікову О.О. дільничним офіцером Тарасюком Олексієм Олександровичем завдано штовхальні удари в область тулуба, дільничним офіцером Гапонюком В'ячеславом Вікторовичем розпилено сльозогінний газ в обличчя уже поваленому на землю Новікову іншими співробітниками Дарницького УП ГУНП в м. Києві, працівниками батальйону тактико-оперативного реагування УПП у м. Києві ДПП спільно завдано легких тілесних ушкоджень Новікову О.О.

За даним фактом проводиться досудове розслідування кримінального провадження №12021181010002192 від 27.10.2021 за ч.2 ст. 365 КК України, де Новіков О.О. має процесуальний статус потерпілого.

Відповідно до ч.2 ст. 44 Закону України "Про національну поліцію" поліцейський зобов’язаний письмово повідомити свого керівника, а той зобов’язаний повідомити прокурора про завдання особі тілесних ушкоджень унаслідок застосування фізичної сили.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

- копії відповідних письмових повідомлень поліцейських Дарницького УП ГУНП в м. Києві (Тарасюка О.О., Гапонюка В.В. та інших) до їх керівника та їх керівника до прокурора щодо застосування фізичної сили до депутата Новікова О.О.

З повагою,
Павленко Лідія Володимирівна
03115 м. Київ, вул. Верховинна, 37 кв. 127

darn_infozaput, Дарницька районна в місті Києві державна адміністрація

Доброго дня ! Ваш запит отримано.

показати цитоване

darn_infozaput, Дарницька районна в місті Києві державна адміністрація

1 Attachment

Дарницька районна в місті Києві державна адміністрація

1 Attachment

[ Email has no body, please see attachments ]