Щодо погодження облдержадміністраціями включення об`єктів до приватизації

Шилін Олексій

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

про повноваження облдержадміністрацій після набрання чинності законом України "Про приватизацію державного і комунального майна" щодо погодження об'єктів соціально-культурного призначення, окремого майна, об'єктів незавершеного будівництва (в разі якщо ці всі об'єкти, не належать до сфери управління облдержадміністрації як суб'єкта управління відповідно до статті 6 Закону України "Про управління об'єктами державної власності") для включення Регіональними відділеннями Фонду Державного майна України чи самим Фондом до переліку об'єктів, що підлягають приватизації.
В разі відсутності зазначених повноважень та, відповідно, документів в зв'язку з цим, прошу поінформувати в установленому порядку.
Чекаю на плідну співпрацю з метою недопущення перевищення відповідних повноважень,чи їх невиконання в разі наявності таких.

З повагою до Вас та обраної професії,

Шилін Олексій

Maksymchuk V.V., SPFU, Фонд державного майна України

1 Attachment

Шилін Олексій залишив коментар ()

За надану інформацію висловлюю вдячність. Інформацію надали своєчасно. Однак, у резюме відповіді використали термін "об'єкти малої приватизації", хоча в запиті він не використовувався. При нашому буквоїдстві тепер ще треба довести очевидну річ, що об'єкти соціально-культурного призначення, окреме майно, об'єкти незавершеного будівництва це і є об'єкти малої приватизації.
Про те, за відповідь дякую. В цілому задоволений.